Titanic Deluxe Golf Belek'te yarı yıl tatili keyfi

Akdeniz'in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasındaki gizli cennette, Titanic Deluxe Golf Belek konforuyla çocuklarınızın ara tatilini taçlandırıyor.

07/11/2022 22:00
Titanic Deluxe Golf Belek'te yarı yıl tatili keyfi

Akdeniz güneşinin içinizi ısıtacağı, bol oksijenli tertemiz havasının ruhunuzu yenileyeceği doğayla iç içe bir tatil, hem size hem çocuğunuza çok iyi gelecek. El değmemiş doğanın kıyısında, huzuru yaşatan bir sahilin ılık güneşine incecik kumlar ve berrak bir deniz eşlik ediyor.

Otel içerisinde yer alan Tini Kids Club’ın yaş gruplarına özel olarak tasarlanmış birbirinden keyifli ve eğitici oyunları küçük misafirlere zamanın nasıl geçtiğini unuttururken her türlü güvenlik ve hijyen önleminin alındığı açık ve kapalı mekanlar ailelerin içini ferahlatıyor.

Titanic Deluxe Golf Belek'te, ara tatilde keyif için her türlü konforu var

Doğa ile içiçe spor yapma imkanı sunan spor alanları, ısıtmalı havuz keyfi, kesintisiz yeşilin içinde akşam üstü kokteyleri, usta ellerden çıkmış enfes lezzetler, dört dörtlük bir servis kalitesi ile Titanic Deluxe Golf Belek ara tatilde çocuklarınızla keyif yapmanız için her türlü konforu sunuyor.

Çocuklarınız tertemiz havada keyifle oynarken siz de kendinizi kışa hazırlamak isterseniz Titanic Hotels bünyesinde hizmet veren BeFine Spa da sizin için harika bir fırsat. Huzurlu hissedeceğiniz masaj odaları, özel malzemeler kullanılarak dizayn edilmiş sauna ve buhar odaları, geleneksel Türk hamamı, alanında uzman terapistlerin uyguladığı özel masaj, vücut ve cilt bakımlarıyla  da ruhunuzu ve bedeninizi arındırma olanağı sağlıyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.