Turizm Aktüel Dergisi

TurizmAktüel Medya Yayıncılık Hizmetleri Limited Şirketi tarafından, 1996 yılından bu yana yayımlanmakta olan Turizm Aktüel Dergisi’nde, başta konaklama işletmeleri olmak üzere, seyahat acentesi, oto kiralama, yatçılık, havayolu, kongre, sağlık merkezleri ve turizm endüstrisinin diğer nitelikli sektörel kuruluşlarının ayrıntılı ve güncel bilgi ve haberleri yer alır.

Turizm Aktüel Dergisi neyi amaçlıyor?

Turizm sektörünün üst düzey yöneticilerden oluşan 10 bin kişilik bir kitleye ulaşan Turizm Aktüel Dergisi, turizm işletmelerinin vazgeçilmez iletişim platformu olma özelliği taşıyor. Turizm sektörü ile ilgili haberlerden tesis tanıtımına, geniş çaplı araştırmalardan turizm sektörüne hitap eden teknolojik gelişmelerine ve önemli sektörel transferlere, yeni ürünlerden sektör trendlerine kadar pek çok konuyu sayfalarında işleyen Turizm Aktüel Dergisi, turizm sektöründeki profesyoneller için gerçek bir bilgi, haberleşme ve iletişim kaynağı olma özelliği taşıyor.

Turizm Aktüel Dergisi'ni kimler okuyor?

3-4-5 yıldızlı oteller, 'Special' oteller ve tatil köylerinin genel müdürleri, halkla ilişkiler müdürleri, ayrıca restoran, cafe, bar ve gece kulübü işletmecileri, sektör yan firmaları, mimar ve iç mimarlar, turizm yatırımcıları, ilgili dernek (TYD, TÜROB, TÜRSAB, TÜROFED gibi...) yöneticileri-dernek üyeleri, otel ve seyahat acentelerinin üst düzey yöneticileri, yatırımcılar, acenteler, gazete ve dergi yayın yönetmenleri, ajans medya müdürleri, aboneler ve turizme ilgi duyan herkes dergimizi severek okuyor.

www.turizmaktuel.com

Türkiye’den ve yurtdışından en fazla turizm ziyaretçisi alan, en güvenilir turizm portalı olma özelliğini yıllardır koruyan, Google ve benzeri arama motorlarında bölgeler bazında daima ilk sayfalarda listelenen her gün 20.000 abonesine e-mailing hizmeti sunan internet sitesi www.turizmaktuel.com, dijital dünyada adını sıkça duyurmak isteyen turizm işletmeleri ve tedarikçileri için vazgeçilmez buluşma noktasıdır.

Ne Tür İş Birlikleri Yapabiliriz?

Banner Reklamları: Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı: Ürün veya hizmetinizi deneyimlerim ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabiliriz. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz.

Sponsorluk: Bir seyahatimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsedebiliriz ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı: Sizin hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabiliriz

Sosyal Medya Reklamı: Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabiliriz.

[email protected]