Akra Hotels'te bayram unutulmaz geçti

Şehir merkezine yakınlığının yanı sıra, doğayla iç içe geçen bir konuma sahip Akra Hotel’s bu Kurban Bayramı’nda da ziyaretçilerine dolu dolu vakit geçirecekleri bir program sundu.

12/07/2022 19:56
Akra Hotels'te bayram unutulmaz geçti

Arefe Günü itibariyle Akra Hotels’e giriş yapan ve bayram boyunca konaklayan misafirlere özel hazırlanan programda, ziyaretçiler sadece dinlenmekle kalmadı, aynı zamanda deşarj odu ve güzel anılar biriktirdi.

Arefe günü başlayan ve bayramın dördüncü gününe kadar süren program kapsamında büyük, küçük herkes için çeşitli aktivitelerin gerçekleştirildi. Akra Hotels bahçesinde kurulan açık hava sinemasıyla, daha dingin aktivite planı düşleyenlere nostaljik anlar yaşattı.

Akra Hotels'te konuklar unutulmaz bir bayram yaşadı

Ailecek gelen misafirlerini unutmayan ve kişilerin bireysel olarak da vakit geçirebilmelerine olanak sağlayan Akra, çocukların sosyal gelişimini ve becerilerini geliştirecek keyifli atölyelerden, sihirbazlık gösterilerine kadar hiçbir ayrıntıyı atlamıyor. Büyükler içinse; Türk Gecesi’nden, Akra Jazz Band’ın keyifli melodilerine, Latin Quartet müzik ziyafetinden, DJ performanslara kadar her şeyi detaylandıran Akra Hotels; sadece dinlenmeyi değil, aynı zamanda enerjisi yüksek geçen eğlenceli anları da yaşamayı garantiliyor.

Lezzetli yemekleri, konforlu ve hiçbir detayın atlanmadığı temiz odaları, keyifli bar ve restoranı, günü havuzda keyif yaparak uğurlamak isteyenler için gün batımı havuzu ve eşsiz manzarasıyla, bu bayram tatilini bir fırsata çevirerek dinlenen ve maksimum verim alan konuklar, Akra Hotels'te unutulmaz bir bayram yaşadı.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.