Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul'a yeni Genel Müdür

Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul Genel Müdürlüğü'ne, Rob Kucera atandı.

01/08/2017 13:37
Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul'a yeni Genel Müdür

Konaklama sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir üstün başarı çalışan Rob Kucera, Carlson Rezidor Kuzey Afrika Bölge Müdürü olarak Dubai'ye  atanan Bert Fol'den sonra Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul’a Genel Müdür olarak atandı.

Rob Kuchera, kariyerinin ilk günlerinden itibaren lüks otellerde ve tatil köylerinde genel müdür olarak görev yaptı. Ocak 2017'de Carlson Rezidor'a katılan Rob Kuchera, bütçe, satış ve pazarlama ve operasyonlar da dahil olmak üzere,  açılış öncesi faaliyetlerin tümünden sorumlu olduğu Quorvus Collection segmentine ait,  Kampala'daki Pearl of Africa Hotel in Genel Müdürlüğünü üstlendi.

Dürüst ve destekleyici bir takım oyuncusu olan Rob Kucera, "Temelleri tutarlı bir şekilde doğru yaparsanız, o zaman  arkadan gerisi gelir" dedi. Kendi uygulaması olan "can-do" ( yapabilirsin) tutumu, kendi otellerine,  2010 yılında Africa’s  Leading Spa Hotel, Africa’s  Leading Luxury Hotel ve South Africa’s Leading Spa Resort  kategorilerinde  Competative World Travel  ödülünü kazandırdı.

2008 yılında , Güney Afrika Turizm ve Ağırlama sektörünün  büyümesine ve geliştirilmesine yaptığı katkılarından dolayı, Golden Circle Alumni statüsüyle Johannesburg Üniversitesi TWR Hotel School Golden Circle Ödülü'nü kazanmış ve yeni nesil Turizm ve Otelcilik liderlerinin geliştirilmesi için bir örnek olarak gösterildi. Aslen bir Güney Afrikalı / Çek Cumhuriyetli çift vatandaşlığı olan Rob Kucera, İngilizce ve Çek dillerini biliyor.

 

Yorumlar