Kuşadası yeni sloganını arıyor

Kuşadası Turizm Platformu, Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu’nda toplandı. 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turizm Haftası programına ilişkin fikir alışverişinde bulunulan toplantıda “Kuşadası Sloganını Arıyor” başlığıyla bir slogan yarışması düzenlenmesi kararı alındı.

21/03/2018 01:04
Kuşadası yeni sloganını arıyor

Kuşadası Belediyesi’nin davetiyle gerçekleşen Kuşadası Turizm Platformu toplantısında, Kuşadası’nın tanıtım çalışmalarında kullanılmak ve marka değerini arttırmak amacıyla bir slogan yarışması düzenlenmesine karar verildi.

Ediz Verdioğlu imzalı habere göre, sekreteryasını Aydın Turist Rehberleri Odası’nın yürüteceği yarışmanın şartnamesini, ödüllerini ve jürisini belirlemek üzere Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Ticaret Odası, KODER, TÜRSAB ve ATRO temsilcilerinin yer aldığı bir yürütme kurulu oluşturuldu.

Kuşadası Sloganını Arıyor

“Kuşadası Sloganını Arıyor” başlığıyla ulusal çapta, tüm halka açık olarak düzenlenecek olan yarışma ile İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki ayrı sloganın belirlenmesi ve tüm tanıtım çalışmalarında bu sloganın kullanılması hedefleniyor.

Kuşadası Turizm Platformu toplantısında ayrıca 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turizm Haftası’nda düzenlenecek etkinliklere ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Halkın turizm alanında bilinçlendirilmesi gerektiğine dikkat çekilen toplantıda bilgilendirme, eğitim ve farkındalık çalışmalarının arttırılması gerektiği ifade edildi.

 

Yorumlar