İkonik buluşma noktası; Cullinan Belek Galapagos Beach Club 

Cullinan Belek'in kalbinde, sakin ve zarif atmosferiyle eşsiz bir buluşma noktası olan Galapagos Beach Club bu yaz da misafirlerini eşsiz bir deneyime davet ediyor.

08/05/2024 13:47
İkonik buluşma noktası; Cullinan Belek Galapagos Beach Club 

Galapagos adını dünyanın en büyük kaplumbağasından alan ve mimarisinde bu sembolü taşıyan Galapagos Beach Club, Cullinan Belek'in simgesi haline gelmiş görkemli yapısıyla dikkat çekiyor. Doğayla uyumlu bir şekilde inşa edilen ekolojik mimarisi sayesinde denizle iç içe bir deneyim sunan Galapagos Beach Club, chill alanları, izole köşeleri, bahçeye yayılan kuş sesleri ile gündüzleri tam bir  Akdenizli olarak misafirlerini karşılıyor.

Zengin içki menüsü ve özel lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Galapagos Beach Club’ın imza niteliğindeki enfes kokteylleri yazın en serinleten anlarını yaşatıyor. Bu yazın favori imza kokteyli ise Kuzukulağı, Limon, Turunç ve Yeşil Erik ile aromatize edilmiş Shining Diamond. Michelin yıldızlı şeflerin de özel sunumlar yapacağı Galapagos Beach Club yazı unutulmaz anılarla geçirmenizi sağlıyor.

Galapagos Beach Club, geceleri görkemli bir gece kulübüne dönüşüyor

Geceleri görkemli bir gece kulübüne dönüşen Galapagos Beach Club, unutulmaz showlar ve önde gelen DJ'lerin performanslarıyla canlanıyor. Cullinan elmasının hikayesini özel bir kareografi ile anlatan Diamond show, akıllara kazınan ikonik film sahnelerini canlandıran Pictures show eşsiz kareografileri ve kostümleri ile dikkat çekiyor. Ethnic DJ Party, Blanche Exclusive Party, Voile Exculusive Party ise eğlenceyi doruklarda yaşamanızı sağlıyor. Bu yaz, Galapagos Beach Club'ta unutulmaz anlar ve eğlenceli saatler sizi bekliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.