Coral Travel ‘Starway World Best Hotels 2017’ ödülleri sahiplerini buldu

Coral Travel tarafından bu sene beşincisi dağıtılan ‘Starway World Best Hotels’ ödülleri, 13 Mart’ta Moskova’daki Cherry Orchard tiyatrosunda gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi. Törende, dünyanın dört bir yanından sıralamaya giren en iyi 100 otel ödüllerini aldı.  

14/03/2018 16:25
Coral Travel ‘Starway World Best Hotels 2017’ ödülleri sahiplerini buldu

Coral Travel tarafından bu sene beşincisi dağıtılan ‘Starway World Best Hotels’ ödülleri, 13 Mart’ta Moskova’daki Cherry Orchard tiyatrosunda gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi.  Törende, dünyanın dört bir yanından sıralamaya giren en iyi 100 otel ödüllerini aldı.

Mitsis Ramira Hotel’in (Kos – Yunanistan) en iyi otel seçildiği gecede, Saphir Resort & Spa (Alanya – Türkiye) ikinci, Atrium Prestige Spa Resort & Villas (Rodos – Yunanistan) ise üçüncü sırayı aldı. İlk 100’e giren tesislerde dağılım ise; Türkiye’den 46, Mısır ve Yunanistan’dan 14’er, Tayland’dan 11, Vietnam’dan 5, Dominik Cumhuriyeti’nden 4, Bulgaristan, Tunus ve İspanya’dan 2’şer otel şeklinde gerçekleşti.

198 bin 795 misafir memnuniyeti anketinin istatistiksel analizi yapıldı

“Starway World Best Hotels” ödül sıralaması Rusya, Ukrayna, Polonya, Belarus ve Gürcistan kaynak pazarları başta olmak üzere toplam 32 destinasyonda 6.346 otelden alınan 198.795 misafir memnuniyeti anketinin istatistiksel analizi yapılarak belirlendi.

Ankette yer alan bir diğer konu başlığı olan uçak seyahati ve alınan hizmet değerlendirmesinde de tarifeli uçuş gerçekleştiren en iyi havayolu Türk Hava Yolları, charter uçuş gerçekleştiren en iyi havayolu da Royal Flight seçildi.

Görkemli ödül töreni

2017 yılında tüm Türkiye’ye getirdiği toplam yolcu ile Türkiye genelinde ve Antalya’da lider grup olan OTI Holding’in global tur operatörü Coral Travel’ın düzenlediği ödül töreni ve kutlamalara otel yönetici ve temsilcileri, büyükelçilikler, basın mensupları, turizm otoriteleri ve OTI Holding’in yöneticileri olmak üzere dört yüzün üzerinde misafir katıldı. İlk 10’a giren otellere ödülleri OTI Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Coşkun Yurt tarafından takdim edildi.  

 

 

Yorumlar