Coral Travel’la 19 Mayıs'ta Balkanlar’a

Coral Travel & ODEON Tours, 19 Mayıs tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler için Balkanlar’a birbirinden cazip tur paketleri hazırladı. Üstelik 499 Euro’dan itibaren yurtdışı tatil paketlerinden biri için rezervasyon yaptıran seyahatseverlere ücretsiz Dedeağaç Turu ya da 100 Euro’ya varan indirim fırsatları sunuyor.

05/05/2014 16:01
Coral Travel’la 19 Mayıs'ta Balkanlar’a

Coral Travel & ODEON Tours, 19 Mayıs tatilini yurt dışında değerlendirmek isteyenler için, Balkanlar’a çok özel fiyatlarla seyahat seçenekleri sunuyor. Üstelik 499 Euro’dan itibaren yurt dışı paket turlarından biri için rezervasyon yaptıranlara Dedeağaç turu bedavaya sunuluyor veya 100 Euro’ya varan indirimler sağlanıyor.

Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk ve Makedonya’yı bu turla keşfedin

Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Makedonya’yı kapsayan Balkanlar Turu Balkanların yemyeşil coğrafyasını, pek çok farklı kültürün izini taşıyan büyük şehirlerini, tipik taş evlerini görme ve yakın Balkan tarihine tanıklık etme fırsatı sunuyor. 18 Mayıs’ta Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile başlayacak ve 7 gece 8 gün sürecek her dakikası keşif dolu Balkanlar turunun kişi başı konaklamalı fiyatı 549 Euro’dan başlıyor.

Muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva’nın tadının çıkarılabileceği Balkanlar turunda Yahya Kemal Beyatlı’nın doğduğu şehir olan Üsküp’te Rahibe Terasa’nın evini gezerken eski zamanlara keyifli bir yolculuk yapma imkanı da sunuluyor. Balkanlar Turu yolcuları Mostar’da bulunan tarihi Mostar Köprüsü ve evlerine hayran kalacak Manastır’da Mustafa Kemal Atatürk’ün mezun olduğu İdadi’yi (Askeri Lise) ve buradaki Atatürk Müzesi’ni de ziyaret etme şansını bulacaklar. Türk kültüründen izler taşıyan yeni şehirlerin keyif ile gezildiği Balkanlar turu aynı anda birçok ülkeyi keşfetme şansı sunuyor.

Ohrid, Üsküp ve Priştina

Coral Travel ve ODEON Tours’un 16 Mayıs’ta Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile başlayacak ve 3 gece 4 gün sürecek Ohrid, Üsküp ve Priştina’yı kapsayan bir diğer Balkanlar turunun kişi başı konaklamalı fiyatı ise 399 Euro’dan başlıyor. Geçen yüzyılın son yılı 1999'da yaşanmış savaşın yorgunluğunu 17 Şubat 2008'de ilan edilen bağımsızlıkla üstünden atan Priştina kenti, tarihi güzelliklerin gizlendiği güven dolu sokaklarıyla, farklı yerleri tanımak ve gençlik kokan bir şehri keşfetmek isteyenleri bekliyor.

Üsküp ise taş sokakları ve tarihi binalarının güzelliğine şahit olma ve Üsküp Kalesi, Vardar Nehri, 16. yy.`dan kalma Taş Köprü’yü görme imkanı sunuyor. Makedonların en sevdiği yerlerden biri olan ve övünçle tanıtmak istedikleri Ohrid (Ohri) kenti ve gölü ise Üsküp’e yaklaşık olarak 150 kilometre uzakta. Avrupa’nın en derin gölü Ohri bir denizi andırıyor ve çevresinde tam 365 tane kilise bulunuyor.

Coral Travel &ODEON Tours’dan her 100 TL'lik alışverişe 50 mil bonus

Türk Hava YollarıI’nın avantajlarla dolu özel yolcu programı Miles&Smiles’ın üyeleri, Coral Travel & ODEON Tours’dan gerçekleştirecekleri tüm seyahatlerinde her 100 TL harcama karşılığı 50 bonus mil kazanıyor.

 

Yorumlar