Yok böyle kasım... Antalya'da bazı otellerde yer bulunamıyor

Kasım ayına girmiş olmamıza rağmen Rusların Antalya'daki bazı otellerde yer bulamadıkları belirtiliyor.

08/11/2022 14:48
Yok böyle kasım... Antalya'da bazı otellerde yer bulunamıyor

Rusya'da faaliyet gösteren seyahat acenteleri, kasım ayına girilmiş olmasına rağmen Rus turistlerin Antalya'daki bazı popüler otellerde yer bulamadığını belirtiyor. Başta bütçeli odalar olmak üzere, bazı otellerde spesifik oda türlerinde yer bulunamadığı belirtiliyor.

Rus turizm haber portalı TourDom'da yer alan habere göre, örneğin Cullinan Belek'te 3 haftadan öncesine yer bulmak imkansız. Bu otelde iki haftalık konaklamayı içeren paket tatil 157 Bin Ruble'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bazı oteller, önümüzdeki 5-7 gün için tamamen dolu

Ancak aynı turun deniz manzaralı odayı içeren paket tatili 170 Bin Ruble'den başlıyor. Ortak havuz erişimi olan superior odalar söz konusu olduğunda ise fiyat 183 Bin Ruble'ye çıkıyor. Bazı oteller ise, önümüzdeki 5-7 gün için tamamen dolu. Kundu'da bulunan Adalya Elite Lara da bunlardan biri.

Tesiste 12 Kasım'a kadar hiç yer yok. Moskova'dan bu otele paket tatil 99 Bin 500 Ruble'den başlıyor. IC Hotels Green Palace'da 13 Kasım tarihine kadar boş oda yok. Kemer'de bulunan Limak Limra 13-19 Kasım tarihleri arasında tamamen dolu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.