TÜRSAB’dan ‘Bilgilendirme Toplantıları’

TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı, ‘’Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemesi Uygulamaları ve TÜRSAB Tahkim” konulu bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

19/08/2023 13:40
TÜRSAB’dan ‘Bilgilendirme Toplantıları’

Halil Öncü /Antalya

Akdeniz BTK ofisinde gerçekleşen toplantıya TÜRSAB üyelerinin ilgisi büyük oldu. TÜRSAB Hukuk Biriminden Av. Görkem Doğan ve Avukat Tuana Sena Taşkıran konu hakkında bilgilendirmelerde bulundu, çeşitli örnekler ile sunumlarını tamamlayıp, merak edilen soruları yanıtladılar.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan TÜRSAB Akdeniz BTK Başkanı Rıza Perçin, “TÜRSAB olarak sektörümüzü, acentelerimizi ilgilendiren konular hakkında bilgilendirme toplantılarımıza devam ediyoruz. Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemesi Uygulamaları ve TÜRSAB Tahkim konulu bir bilgilendirme toplantısı için hep birlikte bir arada, evimizdeyiz. TÜRSAB Hukuk Birimimizden Av. Görkem Doğan ve Av. Tuana Sena Taşkıran’nın sunumları ile konu hakkında bilgiler aldık. Gösterilen ilgi için tüm üyelerimize ve bilgilendirme için değerli avukatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.