Turizmin En’leri Ödülleri sahiplerini buluyor

Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Turizmin En’leri Ödül Töreni’nde tüm turizm paydaşları ve sektör temsilcileri beşinci kez bir araya gelecek.

28/05/2024 13:02
Turizmin En’leri Ödülleri sahiplerini buluyor

Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Turizmin En’leri Ödül Töreni’nde tüm turizm paydaşları ve sektör temsilcileri beşinci kez bir araya gelecek. 4 Haziran’da Ankara JW Marriott Hotel'de gerçekleştirilecek olan törende, turizm dünyasının en iyileri ödüllendirilecek.

Sektördeki en başarılı otel, restoran, acente ve kişileri onurlandırarak turizm kalitesini ve hizmet standartlarını artırmayı hedefleyen organizasyonun bu yılki ödül kategorileri; Yılın 5 Yıldız Otel Misafir Memnuniyeti, Yılın 4 Yıldız Otel Misafir Memnuniyeti, Yılın 3 Yıldız Otel Misafir Memnuniyeti, Yılın 2 Yıldız Otel Misafir Memnuniyeti, Yılın Ziyafet Oteli, Yılın Sosyal Sorumluluk Faaliyeti, Yılın Kongre Oteli, Yılın Termal Oteli, Yılın Dijital Oteli, Yılın Turizm Yatırımı, Yılın Kongre Acentesi, Yılın Kültür Turizmi Acentesi, Yılın Sağlık Turizmi Acentesi, Yılın Turizm Taşımacılığı, Jüri Onur Ödülleri, Yılın Etkinliği, Yılın Şefi, Yılın Zincir Restoranı, Yılın Dünya Mutfağı, Yılın Türk Mutfağı, Yılın Müzesi, Yılın Turist Rehberi, Yılın Yerli Havayolu, Yılın Yabancı Havayolu, Yılın Medya Ödülü, Yılın Haber Ajansı, Yılın Influencer’ı, Yılın Turizm Araştırmacısı, Ankara Turizmi Ödüllü Proje Yarışması olarak belirlendi.

Akman: “Turizmin En’leri, her yıl daha da büyük bir ilgi ve katılımla, turizmin en prestijli ödül töreni haline geldi”

Turizm sektöründe üstün başarı gösteren kişi ve kuruluşların ödüllendirileceği gecede, sektörün nabzı tutulacak ve turizmin geleceği üzerine önemli mesajlar verilecek. Törene sayılı günler kala hazırlıklar son hızla devam ederken, ATİD Başkanı Birol Akman törenle ilgili yaptığı açıklamada, "Turizm sektörünün en iyilerini belirlemek ve ödüllendirmek bizim için büyük bir onur.

ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni, sektörümüzdeki kalite standartlarını yükseltmek ve motivasyonu artırmak adına büyük bir önem taşıyor. Organizasyonumuz her yıl daha da büyük bir ilgi ve katılımla, turizmin en prestijli ödül töreni haline geldi. Tüm paydaşlarımızı bu özel gecede ağırlamaktan mutluluk duyacağız" ifadelerini kullandı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.