Setur Select ünlüler eşliğinde gezdirecek

Setur seyahatin ötesinde deneyim arayanlara yönelik özel turlarının 2018 programını tanıttı

14/05/2018 19:16
Setur Select ünlüler eşliğinde gezdirecek

Setur’un, özel içerikleri, kişiye özel deneyim ve macera seyahatleriyle öne çıkan markası Setur Select, kültür turları programını açıkladı. Setur Select 2018’de Sunay Akın ile Paris’e, Tan Sağtürk ile St. Petersburg’a, Ayhan Sicimoğlu’yla İtalya’ya, Prof.Dr. İlber Ortaylı ile Lübnan’a turlar düzenleyecek.

Setur’un 50 yılı aşkın sektör tecrübesi ve üstün hizmet kalitesiyle, kişiye özel deneyim ve macera seyahatleri sunmak üzere hayata geçirdiği markası Setur Select,2018’de özel rotalarına yenilerini ekliyor. Setur Select’in deneyimli rehberlerinin yanında ünlü isimlerin de anlatımlarıyla renklendirdiği özel kültür turlarının 2018 programı açıklandı.

Ünlülerin eşlik edeceği geziler

Özel tatil deneyimi peşinde koşan gezginlerin yoğun ilgi gösterdiği özel Setur Select rotalarının bu yılki programında Ağustos'da Tan Sağtürk ile St. Petersburg, Ekim’de Sunay Akın ile Paris, Eylül ve Ekim aylarında Ayhan Sicimoğlu ile İtalya, Ekim’de Prof. Dr. İlber Ortaylı ile Lübnan özel rotalar arasında yer alıyor.

2018 Setur Select turlarının tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Setur’un Turizmden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Tomruk “Setur Select olarak bizler, deneyim seyahatinin öncüsü olmanın gururunu taşıyoruz. Misafirlerimiz hangi destinasyona giderlerse gitsinler standartların üzerinde, özel deneyimler yaşamak istiyor. Setur Select tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere hayata geçirildi ve çok kısa sürede özel ve seçkin bir deneyim arayan müşterilerimizin gözdesi oldu.

Turistik bir gezi değil, ayrıcalıklı bir deneyim

Sevgili Ayhan Sicimoğlu ile başlattığımız turlarımız Türkiye’de bir ilkti. Bu yıl çıtayı daha da yukarı çekerek işbirliklerimizi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Tan Sağtürk ve Sunay Akın gibi kendi alanında öncü isimler ile genişlettik. Misafirlerimiz bu özel isimlerle katılacakları turlarda turistik bir geziye değil, ayrıcalıklı bir deneyime yolculuk etmiş olacaklar.

Tüm dünyada en özel destinasyonları, severek takip ettikleri ünlü isimler ile beraber gezmek, yerel kültür ve tarihi doyasıya yaşamak isteyen tüm seyyahları turlarımıza bekliyoruz” dedi.

Kalite ve güvenilirlik Setur için bir vazgeçilmez 

Kalite ve güvenilirliğin Setur için bir vazgeçilmez olduğunun altını çizen Tomruk, işbirliği için seçilen isimlere de bu doğrultuda karar verildiğini, kendi alanının duayeni sayılan bu isimlerin de Setur Select ile çalışmalarından dolayı gurur duyduğunu da sözlerine ekledi.

Toplantıda Setur Select’in özel turlarına eşlik edecek Ayhan Sicimoğlu, Sunay Akın ve Tan Sağtürk de söz aldılar. Eşlik edecekleri turlarla ilgili bilgileri anlatan ünlüler, neden Setur ile çalışmayı tercih ettiklerini de basın mesuplarıyla paylaştılar. Setur’un kalitesi ve güvenilirliğine olan inançları nedeniyle Setur Select markası ile işbirliğine imza attıklarını belirten ünlüler, yeni dönem projelerinden de kısaca bahsettiler.

Yorumlar