Rusya çıkışlı en pahalı tur, 1,3 Milyon Ruble ile Kemer’e

Mayıs tatilleri için en pahalı seçenek olarak Kemer’e yapılan 1,3 Milyon Rublelik tur öne çıktı. Üç yetişkin ve iki çocuk, Moskova’dan Türkiye’nin Kemer şehrine sekiz gece sürecek bir tatil için bu tutarı ödeyecek. Konaklama, beş yıldızlı bir otelde, her şey dahil sistemi ile sağlanacak.

05/05/2024 00:15
Rusya çıkışlı en pahalı tur, 1,3 Milyon Ruble ile Kemer’e

Mayıs tatilleri için en pahalı seçenek olarak Kemer’e yapılan 1,3 Milyon Rublelik tur öne çıktı. Travelata.ru’nun analizlerine göre, üç yetişkin ve iki çocuk, Moskova’dan Türkiye’nin Kemer şehrine sekiz gece sürecek bir tatil için bu tutarı ödeyecek. Konaklama, beş yıldızlı bir otelde, her şey dahil sistemi ile sağlanacak.

Araştırmada, “Mayıs tatillerinin en maliyetli turu, Türkiye’nin Kemer bölgesine yapılan seyahat oldu. Bu seyahatte üç yetişkin ve iki çocuk, beş yıldızlı bir otelde sekiz gece boyunca ‘her şey dahil’ sistemiyle konaklayacak. Tüm tatilciler, bu seyahat için toplamda 1 milyon 308 Bin 811 Ruble ödeyerek Moskova’dan yola çıkacak” ifadeleri yer aldı.

Geçtiğimiz yılın en pahalı turu, Phuket’e yapılan 811 Bin Rublelik bir seyahatti

Geçtiğimiz yılın en pahalı turu, üç yetişkin ve iki çocukla, sadece kahvaltı dahil premium bir otelde on üç gece konaklamayı içeren ve Khabarovsk’dan Phuket’e yapılan 811 Bin Rublelik bir seyahatti.

Analizlere göre, bu yılki mayıs tatilleri için en bütçe dostu tur, Moskova’dan Abhazya’nın Yeni Afon şehrine yapılan ve dört gece süren, yıldızsız ve yemeksiz otel konaklaması içeren 24 Bin 600 Rublelik tur oldu. Gazetemru'da yer alan habere göre, geçtiğimiz yıl, en bütçe dostu seçenek, bir turistin iki gece kahvaltı dahil dört yıldızlı bir otelde konakladığı ve bunun için 15 Bin 500 Ruble ödediği Moskova’dan Sankt-Peterburg’a yapılan seyahatti.

2024 yılı mayıs tatillerinde en popüler yurtdışı destinasyonları olarak Türkiye ve Mısır öne çıktı. Bu dönemde tur talebi geçen yıla kıyasla 1,5 kat arttı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.