Rezervasyonlarda ciddi bir tırmanış var: 2023 çok iyi geçecek

Kemer Turistik Otelciler Birliği de (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya yaptığı açıklamada, Şu anda rezervasyonlar beklenilen şekilde gidiyor. Fiyatlarda oturmuş durumda. 2023’ün Mayıs ve Haziran aylarında bir tırmanış var. Ön rezervasyonlar iyi gidiyor. Tahmin ediyorum bol ve dolu bir sezon geçireceğiz” dedi

19/01/2023 11:37
Rezervasyonlarda ciddi bir tırmanış var: 2023 çok iyi geçecek

Halil Öncü Antalya

KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya Anfaş fuarın büyük ilgi gördüğünü belirtirken “Fuara olan ilgiyi görünce turizmin geri geldiğini gördüm. Bu hareket insanların hem hizmet anlayışına verdiği önemi gösteriyor hem de turizmden beklentilerin kesin göstergesini ortaya koyuyor. Burası ikili işbirliği ile anlaşmalar yapmak üzere gelenler ile dolu. Sezondan son derece umutluyuz. Tahmin ediyorum ki, 2023 yıl turizme gönül verenler için güzel bir sezon olacak” dedi.

Rezervasyonların da iyi gittiğini belirten Sarıkaya, “ Şu anda rezervasyonlar beklenilen şekilde gidiyor. Fiyatlarda oturmuş durumda. 2023’ün Mayıs ve Haziran aylarında bir tırmanış var. Ön rezervasyonlar iyi gidiyor. Tahmin ediyorum bol ve dolu bir sezon geçireceğiz” dedi.

Kemer’in turizmde her zaman bir numara olduğuna dikkat çeken Başkan Dinçer Sarıkaya “Kemer’in her zaman ayrı bir coğrafik özelliği var. Turizme gönül vermiş olan insanlar orada konuşlandı. Taksicisinden, beş yıldızlı oteline kadar herkes ciddi bir emek veriyor. Belediye güzel hizmetler sundu. Kemer’in çehresi biraz daha değişti ve albenisi çoğaldı. Dolayısı ile diğer ile ve ilçelerimize göre ciddi bir avantaj sağlamış durumda. Dolayısı ile Kemer her zaman bir numara” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.