Renaissance Polat İstanbul Hotel'den 30'uncu yıla görkemli kutlama

İstanbul Yeşilköy’deki Renaissance Polat İstanbul Hotel, 30’uncu yılını özel bir geceyle kutladı.

08/09/2023 00:39
Renaissance Polat İstanbul Hotel'den 30'uncu yıla görkemli kutlama

Renaissance Polat Istanbul Hotel’in 30’uncu kuruluş yıldönümü, havuz başında düzenlenen özel davetle kutlandı. Görkemli kutlamada, Türk pop müziğinin sevilen ismi Kenan Doğulu sahne aldı.

Geceye katılan davetlileri, otelin sahibi olan İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Songül Sel ve Turizm Grup Başkanı Anıl Boydaş Tınaz karşıladı. Geceye, İbrahim Polat Holding’in kurucusu İbrahim Polat da katıldı.

Cumhuriyetin 100'üncü yılında 30'uncu kuruluş yılı kutlamanın mutluluğu

Turizm Grup Başkanı Anıl Boydaş Tınaz yaptığı konuşmada, “Böyle organizasyonlarda çok heyecanlanmam. Ama bu gece çok özel. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde 30 yılımızı kutlayabilir olmaktan dolayı çok mutluyum, çok gururluyum” dedi.

Tınaz, konuşmasının devamında Türkiye’de üç oteliyle turizm faaliyetlerini sürdüren Polat Turizm Grubu’nun otelcilik hikayesine de kısaca değindi. Renaissance Polat Istanbul Hotel’in Marrriott International’in Türkiye’deki ilk oteli olmasından duyduğu gururu paylaşan Tınaz, 2000 yılında hizmete giren Polat Palandöken’in ise en favori oteli olduğunun altını çizdi.

Turizm Grup Başkanı Anıl Boydaş Tınaz, “Arkadaşlarım kıskanmasınlar. Biliyorlar. Son üç senede yaptığımız muazzam renovasyon çalışmayla hepinizin de bizler gibi gurur duyacağı bir ürün ortaya koyduk. Hepinizi bekliyoruz. Hepiniz bizim gurur duyduğumuz kadar gurur duyacaksınız, bundan da eminim” diye konuştu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.