Radisson Otel Grubu’nda üst düzey atama

Radisson Otel Grup bünyesinde Bölge Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapan Yeşim Doğukan, yine aynı grupta Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan, Libya, Lübnan ve Irak’tan sorumlu Kıdemli Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü pozisyonuna atandı.

13/10/2023 12:19
Radisson Otel Grubu’nda üst düzey atama

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden biri olan Radisson Otel Grup bünyesinde Bölge Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapan Yeşim Doğukan, bundan sonraki dönemde görev yapmak üzere Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan, Libya, Lübnan ve Irak’tan sorumlu Kıdemli Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü pozisyonuna atandı.

Pazarlama iletişimi, Halkla İlişkiler, ve otelcilik sektöründe 25 yıldan fazla deneyime ve güçlü bir geçmişe sahip olan Yeşim Doğukan, Radisson Otel Grubu'nun Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan, Lübnan, Libya ve Irak pazarlarında çapraz tanıtım faaliyetlerini ve iletişimini yönetecek. Bu ülkelerdeki pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi, uygulanması ve performansının izlenmesi konularında liderlik yaparak, Radisson Otel Grubu’nun marka bilinirliğini artırmak ve büyümesini desteklemek için tanıtım kampanyaları hayata geçirecek.

Doğukan aynı zamanda, bu ülkelerdeki medya ilişkilerini ve iletişim faaliyetlerini koordine edecek ve Radisson Otel Grubu’nun imajının güçlenmesine destek olacak.

Yeşim Doğukan, 1995 yılından beri turizm sektöründe  

Yeşim Doğukan bunların yanında, Türkiye otelleri için grubun Sorumlu İşletme programı kapsamında yerel STK'lar ve ile işbirliklerininn yürütülmesi, kurumsal sosyal sorumluluk proje yönetiminin gerçekleştirilmesi ve sürdürülebilirlik girişimlerinin uygulanmasını ve takibini yapıyor.

Pazarlama ve kurumsal iletişim alanındaki güçlü geçmişiyle öne çıkan ve dinamik bir lider olarak ekip halinde çalışmaktan memnuniyet duyan Yeşim Doğukan, 1995 yılından beri sektörde lüks pazarlama, raporlama, konsept geliştirme, strateji belirleme, misafir ilişkileri ve problem çözme gibi bir çok konuda uzmanlık kazandı.

Geçmişinde Crowne Plaza, Swissotel The Bosphorus, Mandarin Oriental Otel Grup gibi büyük otel zincirlerinin Pazarlama ve Halkla İlişkiler departmanlarında yönetici olarak görev yaptı ve 7 yıl içinde Türkiye’de yeni otel açılışlarına destek verdi.

Yeşim Doğukan aynı zamanda Şubat 2014'ten bu yana Özyeğin Üniversitesi, Otel Yöneticiliği Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak “ Otelcilik Sektöründe Entegre Pazarlama İletişimi & Halkla İlişkiler ve Marka Yönetimi” dersleri veriyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.