Radisson Individuals, Sultanahmet’te hizmete girdi

Radisson Otel Grubu, bünyesindeki bir otel markasıyla daha Türkiye'deki ilk otelini açtı. Radisson Otel Grubu, Türkiye’deki ilk Radisson Individuals oteli, Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals misafirlerinin hizmetine sunuldu.

27/04/2022 15:06
Radisson Individuals, Sultanahmet’te hizmete girdi

Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii ve Kapalı Çarşı dahil olmak üzere, pek çok turistik mekâna yürüme mesafesinde olan otel, tarihi yarımadanın kalbinde yer alıyor. Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals otelinin açılmasıyla Türkiye’ye beşinci Radisson Otel Grubu markasını kazandırıran grup, ülke genelindeki portföyünü, operasyonda ve yapım aşamasında olan oteller ile birlikte 40’ın üzerine çıkarıyor.

Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, 49 adet standart, premium ve suit odalarıyla konuklarının evlerindeki sıcaklığı yakalayabilecekleri ortamlar yaratıyor. Konuklar ayrıca, etkileyici görünüme sahip Marmara Denizi’ne ve bahçelere bakan odalarla manzaranın keyfini çıkarıyor.

Türkiye'deki otel sayımızı 2023'te 50'nın üzerine çıkarmayı hedefliyoruz

Radisson Otel Grubu Afrika ve Türkiye Geliştirme Başkan Yardımcısı Ramsay Rankoussi, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullanıyor: “Radisson Otel Grubunun, Türkiye’deki ilk Radisson Individuals oteline ilişkin anlaşmayı imzalayarak otelin açılışını yapmasıyla birlikte Grubun Türkiye’deki faaliyetlerini genişletmiş olduğunu açıklamaktan mutluluk duymaktayız. En yeni markamızla, bağımsız niteliğini korumayı amaçlayan ve zamanla grubun ana markaları arasında yer almayı isteyen, otel olarak kendi marka kimliklerini tesis etmiş ve hizmet puanı yüksek olan münferit oteller üzerinden hizmet vermeyi hedefliyoruz. Otel, Radisson Otel Grubunun global ağının avantajlarından ve Grubun ülkedeki güçlü varlığının getirilerinden yararlanacaktır. Türkiye’de, operasyonda olan veya yapım aşamasında çalışmaları devam eden otel sayısını 2023 itibarıyla 50’nin üzerine çıkarmayı ve aynı zamanda İstanbul'daki lider konumumuzu pekiştirmeyi istiyoruz. Ortaklarımıza bize duydukları güven ve gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.”

Türkiye’deki ilk Radisson Individuals otelinin açılışı bizi gururlandırıyor

Radisson Otel Grubunun Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye’den Sorumlu Kıdemli Bölge Başkanı Yılmaz Yıldırımlar, şu açıklamalarda bulundu: ‘’Tüm zorluklara rağmen, Türkiye her daim büyüme gösteren bir ülke olarak turizmden popüler ülkeler arasında yer almayı sürdürüyor. Türkiye’deki ilk Radisson Individuals otelinin açılışı bizi gururlandırıyor, bu gelişmeyle birlikte tüm pazarda marka çeşitliliğimiz daha da zenginleşirken, İstanbul’da hâlihazırda yerleşik olarak varlık gösteren Radisson Otel Grubunun artık ne kadar iyi tanındığı da ortaya konulmuş oluyor. Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals ile konuklarımız, eski kentin merkezinde yeni ve çok özel bir mekâna kavuşmuş olacak.”

Büyük bir başarı hikayesine imza atacağına inancımız tam

Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals Genel Müdürü Fırat Gedikli’nin ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye’deki ilk Radisson Individuals otelinin açılışı ile, Radisson Otel Grubuyla olan iş birliği çerçevesinde hepimizi heyecanlandıran bu projeyi duyurmak büyük bir mutluluk kaynağı. Radisson Otel Grubu, otelimizin kendi ağlarına hızla entegre olmasını destekleyen pragmatik bir yaklaşım sergilerken, bizler de Radisson isminden güç alarak gelecekte ortaklığımızı daha da büyütmek için sabırsızlanıyoruz. Rakipsiz lokasyonu, farkı hemen hissedilen mimari ve tarihsel dokusu ve Radisson Individuals markası sayesinde, Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals büyük bir başarı hikâyesine imza atacağına inancımız tam” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.