Pegas Turistik 900 acenteyi Antalya'ya getirdi

Pegas Touristik 2023 yaz program tanıtımı için Rusya ve BDT'ten 900'e yakın acenteyi Antalya'ya getirdi.

30/03/2023 23:09
Pegas Turistik 900 acenteyi Antalya'ya getirdi

30 Mart'ta başlayan tanıtım, 04 Nisan'da sona erecek. Swandor Topkapı Palace Hotel'de gerçekleşen program çerçevesinde tüm Pegas destinasyonları, başta Türkiye olmak üzere, Tayland, Vietnam, Venezuella, Kuba ve Mısır destinasyonlarındaki ana hoteller ve uçuş programları tanıtıldı.

Southwind ile Rusya-Antalya arasında 16 şehirden 700 bin ve THY ile de 200 bine yakın yolcu taşınacak. Airport'ta yer alan habere göre, ayrıca diğer BDT ülkeleri Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan ve Gürcistan'dan da Antalya'ya 100 bin turist planlanmış durumda.

"Azerbaycan'dan THY ile ilk defa Dalaman seferlerinde garantili koltuk alındı"

Hedef olarak da Türkiye'ye 2023 sezonunda 1 milyonun üzeri Rus turisti getirmek şeklinde belirlendi. Azerbaycan'dan THY ile ilk defa Dalaman seferlerinde garantili koltuk alındı. Ayrıca Rusya'dan Azerbaycan, Beyaz Rusya ve Rusya'nın turistik bölgelerine de ciddi planlamalar yapıldı.

Şubat başında, deprem nedeniyle düşen talep Mart'ın ikinci haftası itibarıyla toparlanmaya başladı ve Türkiye rezervasyonları istenilen seviyeye yakın seyretmeye başladı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.