Otel çalışanı öyle bir şey yaptı ki!

Ankara'da yaşayan Melike Batmaz, tatil için Antalya Manavgat'a gitti. Otele giriş yaptıktan 1 saat sonra da denize girdi. Park için aracını alan otel çalışanı ise fren yerine gaza yüklendi. Denizden çıkan genç kadın ise aracı o halde görünce şoka girdi…

25/08/2022 11:25
Otel çalışanı öyle bir şey yaptı ki!

Genç kadının tatili kabusa döndü… Olay Antalya'da yaşandı… Ankara'da oturan Melike Batmaz, ailesiyle 17 Ağustos'ta tatil için geldiği Manavgat ilçesinde Titreyengöl Turizm Bölgesi'ndeki 4 yıldızlı bir otele gitti.

Otele giriş işlemleri sırasında otomobili park etmek isteyen çalışana anahtarı teslim eden Batmaz, eşyalarını odasına bırakıp ailesiyle denize gitti. Otel çalışanları, sahilde vakit geçiren Batmaz'a 1 saat sonra telefonla ulaşıp, otomobiliyle kaza yapıldığını söyledi.

Yetkililerin bilgilendirdiği Batmaz, otomobilini otelin yanındaki boşlukta ağaca çarpmış halde buldu. Otel çalışanları Batmaz'a otomobili park eden görevlinin fren yerine gaza basınca ağaca çarptığını anlattı. Batmaz'ın ihbarı üzerine gelen jandarma ekipleri, kaza yerinde inceleme yaptı.

Motor bölümü hasar gören ve camı kırılan otomobildeki zararın karşılanmasını talep eden Batmaz, otel yetkilileriyle anlaşamadıklarını söyledi. Batmaz, "Ailemle Ankara'dan 2 otomobille otele geldik. Otel çalışanı otomobilin anahtarını istedi. Biz de anahtarı teslim ettik. Çalışan otomobili park ederken fren yerine gaza basarak aracımı ağaca çarpıyor" dedi. Konuyla ilgili DHA muhabirinin sorularına otel yetkililerinden ise bir açıklama yapılmadı.

Kazayla ilgili jandarma tarafından tutanak tutulduğunu belirten Batmaz, hakkını aramak için yasal yollara başvuracağını söyledi. Melike Batmaz, 2 günlük tatil süresi sonrası otobüsle dönerken, otomobilini de kiraladıkları çekiciyle Ankara'ya götürdü.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.