Marriott yeni markasını tanıttı... Türkiye'de de iki otel açacak

Marriott International, Orta Doğu ve Afrika pazarı için geliştirdiği orta segmente hitap eden yeni markası Four Points Express by Sheraton'ı tanıttı.

27/09/2023 12:14
Marriott yeni markasını tanıttı... Türkiye'de de iki otel açacak

Marriott International, orta segment için tasarlanmış Four Points Express by Sheraton markasının lansmanını bugün yaptı. Bu yeni marka, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da güvenilir ve ekonomik konaklama talebinin artması üzerine geliştirildi. Bu yeni markanın yaratılması, şirketin misafirlerin her türlü konaklama ihtiyacına yönelik, yerel olarak uygun ürünler sunma yaklaşımına paralel olarak geliştirildi.

Şirket, Karayipler ve Latin Amerika'da City Express by Marriott ile orta segmente giriş yaptı, ABD ve Kanada'da StudioRes ile ilgili planlarını duyurdu. Four Points Express by Sheraton, güvenilirlik, sadelik ve tasarım ve misafir deneyiminde sunduğu değer yaklaşımı ile değer odaklı tüketicilere elverişli konumlarda kusursuz bir otel deneyimi sunacak.

Marriott International, orta segmentteki büyümesine Four Points Express by Sheraton ile devam edecek

Doğu ve Afrika (EMEA) Başkanı Satya Anand konuyla ilgili olarak, "Marriott International'ın orta segmentteki büyümesine Four Points Express by Sheraton markasının lansmanı ile katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yeni marka, orta segmentte seyahat edenlerin her türlü seyahat ihtiyacını karşılamak ve uygun fiyatlı bir konaklama sunmak için özenle araştırıldı, tasarlandı ve yerelleştirildi.

Şu anda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da orta segmentte yaklaşık 1,2 milyon oda mevcut ve bu oda stokunun yaklaşık yüzde 68'i markasız. Four Points Express, tesis sahiplerine Marriott International'ın güçlü dağıtım sistemlerinden ve ödüllü Marriott Bonvoy sadakat programından yararlanma fırsatı sunarken, rekabetçi koşullar ve kolay bir işletme modeli sunarak uygun bir dönüşüm fırsatı yaratacak" dedi.

Yeni markadan Türkiye'ye iki otel 

Türkiye'de, Antalya ve Bursa olmak üzere iki Four Points Express otelinin anlaşmaları imzalandı. Four Points Express by Sheraton Antalya Çağlayan, 2023 yılının sonlarında beklenen dönüşümü ile 52 misafir odası sunmayı planlıyor.

Çağlayan semti hem şehir merkezi hem de havalimanı bağlantılarına sahip olup denize yakın bir konumda yer alıyor. Bursa'da açılacak Four Points Express by Sheraton Bursa Nilüfer, Bursa, İstanbul ve İzmir'i birbirine bağlayan otoyola yakın iyi bir konumda bulunuyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.