Jolly ile ara tatilde Eskişehir turu

Kasım ara tatili için gün sayıyor ve çocuklarınızla birlikte kaçamak yapmak istiyorsanız, Jolly'nin Kasım Ara Tatili Eskişehir &Odunpazarı Turu’na katılabilirsiniz.

07/11/2019 22:54
Jolly ile ara tatilde Eskişehir turu

Kasım ara tatili için gün sayıyor ve çocuklarınızla birlikte  kaçamak yapmak istiyorsanız, Jolly'nin Kasım Ara Tatili Eskişehir &Odunpazarı Turu’na katılabilirsiniz. 1 gece konaklamalı, birçok ilden çıkışlı olan bu turun başlangıç fiyatı ise, 379 TL olarak belirlendi.

Frigyalılar döneminde çok önemli bir yere sahip olan ve Anadolu’da ilklerin kenti olarak adlandırılan Eskişehir, ara tatil için en güzel destinasyonlardan biri.

Eskişehir’de Odunpazarı’nın kalbini oluşturan Kurşunlu Külliyesi, Eskişehir’in ‘beyaz altın’ı olarak adlandırılan Lületaşı Müzesi, Tarihi Odunpazarı Evleri, Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Balmumu Müzesi görülebilecek yerler arasında bulunuyor.

Sonrasında ise, şehrin tam ortasından geçen Porsuk Çayı'nda tekne turu yapma fırsatı bulacaksınız. Ardından Türkiye’nin ilk ve tek yapay plajının bulunduğu Kent Park, şehrin en büyük parkı Sazova Parkı, kendinizi Disneyland’de gibi hissedebileceğiniz Masal Şatosu, Eskişehir’de hayran olacağınız yerler arasındayer alıyor.

Yorumlar