Intourist de Antalya'ya charter seferleri başlatıyor

Rusya'nın en büyük tur operatörlerinden Intourist de, Türkiye’ye kendi uçuş programını başlattığını duyurdu.

07/04/2022 19:59
Intourist de Antalya'ya charter seferleri başlatıyor

28 Nisan’dan bu yana Mineralnye Vody’den Antalya’ya charter seferleri Intourist tarafından yapılıyor. Antalya’ya uçuşlar haftada üç kez planlanıyor: Salı, Perşembe ve Pazar.

Intourist'in Türkiye Programı

28 Nisan’da Intourist tur operatörünün kendi uçuş programı Mineralnye Vody’den Antalya’ya başlıyor. Uçuş programı, Rus SSJ-100 uçaklarında Azimut Havayolları ile ortaklaşa uygulanacak.

Önceden onaylanmış başvurular için (AZUR hava uçuşlarında), tur operatörü, uçak bileti için ek bir ödeme ile Azimuth Airlines uçuşlarına transfer sunuyor.

Intourist’in basın servisinde de belirtildiği gibi, Antalya ve diğer bölgelerden daha sonra açıklanacak olan kendi uçuş programını yenilemek için çalışmalar devam ediyor.

Fiyatlar ağustos ayında en yüksek seviyede

Intourist rezervasyon sisteminden aşağıdaki gibi, her şey dahil sistemine sahip 3 yıldızlı bir otelde konaklamalı 7 gece için 1 Mayıs’ta yola çıkan Antalya’ya paket turlar 94.759 Ruble'ye mal olacak. İki kişilik, 4 yıldızlı bir otelde 97.676’dan, 5 yıldızlı bir otelde – 108.215 Ruble’den konaklama yapılacak.

Haziran başında Mineralnye Vody’den Antalya’ya charter turları 89 Bin Ruble’den daha da uygun olacak. 3 yıldızlı otelde iki kişilik (7 gece, herşey dahil). Haziran ayının ikinci yarısında varışlar 94 Bin Ruble’den başlıyor.

Temmuz kalkışlı turlar için fiyatlar biraz daha yüksek konumlanıyor: Bu tarih itibariyle3 yıldızlı bir otelde herşey dahil iki kişilik bir konaklama 89.960 Ruble’den yapılacak. Ağustos ayında aynı tatil paketi 97 Bin Ruble’den başlıyor. (Rata)

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.