Hyatt, Türkiye’deki altıncı otelini İzmir'de açtı

ABD'li konaklama devi Hyatt Hotels Corporation, Marmara Bölgesi dışındaki ilk otelini İzmir’de açtı. Hyatt Hotels Group’tan New York Borsası’na yapılan açıklamada, yeni otelin İzmir'de açıldığı belirtildi. Balçova’da açılan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, ile ABD’li grup, Anadolu’daki ilk otelini de açmış oldu.

13/01/2023 13:21
Hyatt, Türkiye’deki altıncı otelini İzmir'de açtı

Bilindiği üzere Hyatt Grubu’nun Türkiye’de Park Hyatt İstanbul–Maçka Palas, Hyatt  Regency İstanbul Ataköy, Grand Hyatt İstanbul, Hyatt Centric Levent İstanbul ve Hyatt House Gebze olmak üzere 5 oteli bulunuyor.

Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ta 160 oda bulunuyor. Bunun 16’tanesini ise süitler oluşturuyor. Dünya'dan Kerim Ülker imzalı habere göre, otelin 19’uncu katında ise penthouse daire ve 6 tane toplantı yer alıyor.

Hem tatil, hem iş oteli

Bölgenin en önemli alışveriş merkezlerinden biri olan  İstinyePark Alışveriş Merkezi’nin yanında yer alan otelin açılışını değerlendiren Genel Müdür Zafer Canbaz, “Bugün misafirlerimizi, World of Hyatt üyelerini kültürel açıdan zengin liman kenti İzmir’de ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.

Hyatt Regency İzmir İstinyePark, verimli toplantılardan enerji dolu tatillere kadar her şey için ideal bir yer” dedi. Merkezi Chicago’da bulunan Hyatt Hotels Corporation’ın 72 ülkede 25’ten fazla çatısında 1.200’den fazla otel ve her şey dahil tesis yer alıyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.