HotelRunner dokuzuncu kez Booking.com Premier Bağlantı İş Ortağı seçildi  

Dünyanın önde gelen konaklama ve seyahat teknolojileri platformu ve B2B pazar ağı HotelRunner, Booking.com'un 2023 yılı Premier Bağlantı İş Ortağı (Premier Connectivity Partner) seçildi.

27/04/2023 23:40
HotelRunner dokuzuncu kez Booking.com Premier Bağlantı İş Ortağı seçildi

 

Dünyanın önde gelen konaklama ve seyahat teknolojileri platformu ve B2B pazar ağı HotelRunner, Booking.com'un 2023 yılı Premier Bağlantı İş Ortağı (Premier Connectivity Partner) seçildi. Böylece, dünyanın önde gelen dijital seyahat platformlarından biri olan Booking.com tarafından 9. kez bu önemli unvana layık görülmüş oldu.

Bağlantı İş Ortağı Programı, Booking.com'un iş ortakları ile birlikte büyümek ve ortak tesisleri için daha fazla değer yaratmak için kurduğu iş birliklerinin temelini oluşturuyor. Programın amacı ise üstün teknoloji sağlayıcılarıyla iş birliği yaparak konaklama işletmelerini en iyi ürün ve hizmetlerle buluşturmak.

Hangi kategoriler değerlendirildi? 

Program kapsamındaki en yüksek unvana layık görülmek, HotelRunner'ın yıllar içinde kendini kanıtlamış olağanüstü performansının, yüksek kaliteli hizmetinin ve tesislerinin başarısına olan sonsuz adanmışlığının bir yansımasıdır. HotelRunner, "Premier" statüsünü kazanma yolculuğunda şu kategorilerde değerlendirildi:

İşletmelere değer katmak: Portföyünde yüksek sayıda tesise sahip olmak ve bu tesislerin Booking.com platformunda işlerini büyütmelerine yardımcı olmak.

Yeni özelliklerinin kullanıma sunulması: Mümkün olduğunca çok özellik ekleyerek tesislerin Booking.com Extranet'ine gitmelerine gerek kalmadan tüm işlemlerini platform üzerinden yapmalarını sağlamak.

Kaliteli bir bağlantı sunmak: Booking.com API'lerini platformuna adapte ederek daha güvenilir ve sorunsuz bir bağlantı sunmak.

Booking.com ile etkileşim kurmak: Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için araştırmalara katılarak veya yeni ürünleri test ederek geri bildirim paylaşmak.

"Üst üste 9'uncu kez Booking.com'un Premier Bağlantı İş Ortağı seçilmekten gurur duyuyoruz" 

HotelRunner Satış ve İş Geliştirme Direktörü Rıza Kaynak, “Premier” unvanını şöyle değerlendirdi: "Üst üste 9'uncu kez Booking.com'un Premier Bağlantı İş Ortağı seçilmekten gurur duyuyoruz. Tesislerimize yenilikçi çözümler sunmaya ve mükemmel bir hizmet sağlamaya odaklanmamız sayesinde Booking.com ile yıllar içerisinde güçlü ve verimli bir ilişki kurduk. Tesislerimizin işlerini büyütmelerine ve dünya çapında daha fazla misafire ulaşmalarına yardımcı olmak için çalışmaya devam edeceğiz."

HotelRunner, Booking.com'un geniş misafir ağına kesintisiz bir bağlantı sunarak konaklama iş ortaklarının görünürlüklerini ve rezervasyonlarını artırmalarını sağlamayı sürdürecek. Bu unvan, HotelRunner'ın dünyanın dört bir yanındaki konaklama tesislerine yönelik satış, operasyon, kanal ve dağıtım yönetimi alanındaki lider teknoloji sağlayıcısı konumunu güçlendiriyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.