Elite Worlds otellerinde ünlü sanatçılarla yılbaşı coşkusu

Ünlü şarkıcı Ayta Sözeri, 31 Aralık gecesi Elite World Grand Sapanca’da  sahne alacak. Ayrıca, Elite World Grand İstanbul Küçükyalı da, yeni yılı Türk pop müzik sanatçısı Altay’ın sevilen performansı, coşkulu yorumuyla karşılamaya hazırlanıyor.

21/11/2023 20:24
Elite Worlds otellerinde ünlü sanatçılarla yılbaşı coşkusu

Elite World Grand Sapanca’da Ayta Sözeri, muhteşem performansı ile yeni yıl coşkusu yaşatacak. Ayta Sözeri’nin muhteşem şarkıları ile eğlenen Elite World Grand Sapanca’nın misafirleri, gala yemeğinin lezzetli menüsü ile de 2024 yılına harika bir başlangıç yapacak.

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Grand Sapanca, muhteşem yeni yıl programı ile misafirlerini karşılamaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı Ayta Sözeri’nin sahne alacağı yılbaşı gecesiyle unutulmaz bir yılbaşı sizi bekliyor.

Kutlama kokteyl ile başlayacak

Elite World Grand Sapanca’da yeni yıl kutlaması, 31 Ocak Pazar akşamı saat 19.00’da özel bir kokteyl ile başlayacak. DJ performansının ardından Fatma Baba ve orkestrası, şarkılarıyla konukları yılbaşı gecesi atmosferine hazırlayacak. 2024 için geri sayım ise saat 23.00’te sahne alan Ayta Sözeri ile olacak.

Elite World Grand Sapanca’nın konukları Sapanca’nın muhteşem doğası eşliğinde hafızalardan silinmeyen bir yılbaşı gecesinin tadını çıkarırken gala gecesi için usta şefler tarafından hazırlanan ziyafet menüsündeki özel lezzetlerle unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşayacak.

Konserin ardından DJ performanslarıyla devam eden yılbaşı programı; gece çorbası, sucuk ekmek-kokoreç ikramı ve kamp ateşi ile son bulacak. Eğlenceli bir yılbaşı akşamının ardından Elite World Grand Sapanca’nın konukları, 1 Ocak 2024 sabahını özel bir brunch ile karşılayacak.

Elite World Grand Sapanca yılbaşı programında çocuklar için de özel eğlenceler

Elite World Grand Sapanca yılbaşı programında çocuklar için de özel eğlenceler yer alıyor.  2023’ün son gününde saat 12.00’den itibaren çocuklar, Gymboree Kids Club’ın animatörleri eşliğinde interaktif oyunlar, yüz boyama etkinlikleri, mini disco, yeni yıl korteji, sinema saati gibi birbirinden eğlenceli aktivitelerle doğanın içerisinde eğlenceli bir yeni yıl tatili geçirecek. Kid’s Club etkinlikleri, 1 Ocak Pazartesi günü 10.00 – 18.00 saatleri arasında da devam edecek.

Tüm bunların yanında yeni yılı sağlıkla karşılamak için misafirler, konaklamaları süresince Fit Life Spa & Wellness’ın , pilates, spa, lagün gibi ruhlarını da dinlendirecek olan özel sağlıklı yaşam hizmetlerinden yararlanabilecek. Misafirler, Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin yer aldığı Elite World Grand Spanca’da doğa yürüyüşleri yanında tenis kortu, basketbol sahası gibi alanlarda kaliteli zaman geçirip Adventure Park’ta ATV, trekking, bisiklet, paintball ve hazine avı gibi aktiviteleri deneyimleyebilecekler.

Yeni yıl coşkusu Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’da sevilen sanatçı Altay ile yaşanacak

Anadolu yakasının en güzel lokasyonlarından Küçükyalı’da konumlanan Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’nın yılbaşı özel programında sevilen Türk pop müzik sanatçısı Altay sahne alacak.

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’da 19.30’da kokteyl ile başlayacak olan gece 02.00’de DJ performansının sonlanmasıyla tamamlanacak. Misafirler, kokteyl karşılamasının ardından ünlü şefler tarafından hazırlanmış özel yılbaşı yemeği ile gastronomi şöleni yaşayacak.

Sanatçı Altay’la yeni yıla girişin ardından DJ performansı ve oryantal show ile eğlence devam edecek. Yılbaşı gecesini Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’da konaklayarak geçiren misafirleri, yılın ilk sabahında özel lezzetler içeren bir brunch bekliyor olacak.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.