DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da yeni atama

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’nın yeni Ticari Müdürü  Seda Rastgeldi Gülen oldu. Gülen, geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan ilk ve tek beş yıldızlı uluslararası otelinde Satış Direktörü'ydü.

08/12/2023 12:12
DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da yeni atama

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli olarak hizmet veren DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Otelcilik sektöründe 15 yıldan fazla deneyime sahip olan Seda Rastgeldi Gülen, otelin yeni Ticari Müdürü görevine atandı.

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da daha önce Satış Direktörü olarak görev yapan Gülen, geçtiğimiz ay başladığı yeni pozisyonu ile birlikte satış faaliyetlerinin yönetimine de devam ederek, otelin yönetim ekibi ile beraber yurt içi ve yurt dışı tanıtımına da destek oluyor.

İş hayatına Manici Otel Şanlıurfa’da başladı

Turizm alanında güçlü güçlü bir kariyere sahip olan Seda Rastgeldi Gülen; Manici Otel Şanlıurfa’da başladığı iş hayatına, Hilton Garden Inn Şanlıurfa’da Satış Müdürü olarak devam etti. 2020 yılında Hilton Garden Inn Istanbul Atatürk Havaalanı’nda görev alan Gülen, geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da açılış öncesinden itibaren Satış Direktörü olarak görev yapıyordu.

Gülen, Harran Üniversitesi’nde Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi’nde İktisat bölümünü bitirdi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.