Dedeman yeniden Ankara'da... Park Dedeman Kızılay Ankara misafirlerini ağırlamaya başladı

Yurt içi ve yurt dışındaki otel yatırımlarıyla zincirini hızla büyütmeyi sürdüren Dedeman Hotels & Resorts International’ın yeni durağı, turizm sektörüne ilk adım attığı Ankara oldu.

02/11/2023 11:47
Dedeman yeniden Ankara'da... Park Dedeman Kızılay Ankara misafirlerini ağırlamaya başladı

Marka, 1966-2014 yılları arasında hizmet veren Dedeman Ankara’nın ardından, şimdi de Park Dedeman Kızılay Ankara ile misafirlerini ağırlayacak.

Modern ve konforlu çizgisiyle, dinamik konaklama ihtiyaçlarına yönelik, seçili hizmetler sunan “Park Dedeman” markası imzasını taşıyan Park Dedeman Kızılay Ankara, şık tasarımı ve geniş kullanım alanı ile ferah bir konaklama deneyimi sunan 86 odası, özel dekorasyonu ve sıcak ambiyansı ile dikkat çeken restoranı, spa merkezi ve toplantı salonu ile yerli-yabancı ziyaretçilerin yanı sıra, iş amaçlı seyahat eden misafirlere de hizmet verecek.

Dedeman zincirinin 27'nci oteli 

Park Dedeman Kızılay Ankara, şehrin merkezi olarak anılan Kızılay Meydanı’nda ana cadde üzerindeki tek otel olarak ülkenin kalbi sayılan TBMM ve Bakanlıklara yaklaşık 1,5 km uzaklıkta konumlanıyor. Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde olan otel, şehrin iş, eğlence ve alışveriş merkezleri ile tarihi mekanlarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Dedeman, zincirinin 27'nci oteli olan Park Dedeman Kızılay Ankara ile; anlaşma sürecindekiler de dahil olmak üzere toplam 9 markasıyla 45 otel sayısına ulaştı. 2023 yılı sonuna kadar aktif olarak hizmet veren 30 otel sayısına ulaşmayı ve anlaşma sürecindekilerle birlikte toplamda otel sayısını 50’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.