CVK Hotels’den 14 otel hedefi

İstanbul’un kalbinde, CVK Hotels & Resorts çatısı altında yer alan CVK Park Bosphorus Hotel, 10. Yılını İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın eşsiz performansıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde kutladı. Marka, sektördeki ikinci 10 yılında, 14 otele ulaşma hedefini de açıkladı.

17/11/2023 13:52
CVK Hotels’den 14 otel hedefi

İstanbul’un kalbinde, CVK Hotels & Resorts çatısı altında yer alan CVK Park Bosphorus Hotel, 10. Yılını İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın eşsiz performansıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde kutladı. IDSO’nun şefi Hasan Niyazi Tura tarafından otelin 10. Yılı için özel olarak bestelenen “Bir İstanbul Klasiği” eseri de gecede ilk kez icra edildi.

Geçmişinden aldığı kültürel mirası koruyarak, konforu lüksle bütünleştirdiği atmosferi ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, 10. yılını AKM’de IDSO’nun eşsiz performansı eşliğinde kutladı.

10'uncu yılını dolduran çalışanlara plaket takdim edildi 

AKM’de gerçekleştirilen gecede CVK Park Bosphorus Hotel Genel Müdürü Murat Arslan tarafından 10.yılını dolduran çalışanlara plaket takdim edilirken, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası tarafından içerisinde CVK Park Bosphorus Hotel’in 10. yılına istinaden bestelediği “Bir İstanbul Klasiği” eserinin de yer aldığı repertuvar ile unutulmaz bir konser deneyimine imza atıldı.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bu özel gecede konuşma yapan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Genel Müdürü Murat Arslan, 2013 yılından bugüne geçmişten gelen tarihsel değerlerle insana, kültürel mirasa ve doğaya saygılı bir anlayışla yola devam ettiklerinin altını çizerken, kalıcı ve uzun vadeli başarılar elde etmek için yüksek misafir ve çalışan memnuniyetini ilke edinerek tercih edilen ilk marka olma misyon ve vizyonunu belirlediklerini vurguladı.

Geleceğe yönelik hedef ve projeler 

Bu değerli tarihi mirası CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul adı ile tüm İstanbulluların ve Türk turizminin hizmetine kazandıran Yönetim Kurulu’na ve Çevik ailesine şükranlarını sunarak, otelin geleceğe yönelik projelerini; “Gelecek 10 yıl içerisindeki hedeflerimiz; yurt içi ve yurt dışında toplam 14 otele ulaşmak. Bu süreçte franchise veren bir marka olmak için de gerekli alt yapımızı oluşturuyoruz.

Yakın zamanda CVK Karaköy Hotel’de misafirlerimizi ağırlamak bu hedefin ilk somut adımı olacak. CVK Hotels & Resorts ailesine dahil etmeyi planladığımız bir resort otel yatırım projemizin yanı sıra Batı ve Doğu Avrupa’da 6, yurt içinde ise 4 yeni otel projesi ile sektörde fark yaratmak istiyoruz.

Gelecek 10 yılda 14 otel hedefi

Globalleşme yolundaki hedeflerimiz doğrultusunda atacağımız daha pek çok adım ve planlarımız var. Gelecek 10 yıl içerisinde 14 otel hedefimiz gücünü, CVK Hotels & Resort çatısı altında kazandığımız marka değerinden ve tecrübeden alıyor. Bunu da siz değerli çalışma arkadaşlarımızla hep birlikte başaracağımız konusunda hiç şüphemiz yok” sözleriyle ifade etti.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul çatısı altında onuncu çalışma yılını dolduranların plaketle ödüllendirildiği gece, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın otel çalışanlarına özel hazırladıkları konserle devam etti.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.