CVK Park Bosphorus Hotel'de unutulmaz düğünler

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul, büyülü bir atmosfer ve kusursuz hizmet anlayışı eşliğinde yeni hayatlarına ilk adımı atmak isteyenleri, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için bekliyor.

08/06/2018 19:38
CVK Park Bosphorus Hotel'de unutulmaz düğünler

Tarihi Park Otel’in zarif düğünlerini günümüze taşıyan CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul’da rüya gecenizin kusursuz olması için her şey hazır. Işıltılı bir ambiyans, büyüleyici Boğaz manzarası ve fark yaratan bir hizmet anlayışı ile düğününüz, herkesin hatırlayacağı bir masala dönüşsün.

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul, büyülü bir atmosfer ve kusursuz hizmet anlayışı eşliğinde yeni hayatlarına ilk adımı atmak isteyenleri, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için bekliyor. Zarif mekan alternatifleri, romantik Boğaz manzarası ve her adımı çiftlerin düşlediği gibi tasarlanan bir düğün ile CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul, bu özel geceyi unutulmaz bir masala dönüştüyor.

İstanbul’un en büyük panoramik Boğaz manzarasına sahip

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, profesyonel ekibi ile birlikte, çiftlerin hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için birbirinden farklı mekan seçenekleri sunuyor. İstanbul’un en büyük panoramik Boğaz manzarasına sahip 1.200 m²’lik Bosphorus Terrace, ve sultanların ışıltısının, modern çizgiler ve teknoloji ile birleştiği 6,5 m tavan yüksekliğine sahip İstanbul Balo Salonu, rüya gibi düğünler için kusursuz birer ambiyans sunuyor.

805 m²’lik İstanbul Balo Salonu, özel girişe sahip ışıltılı bir fuaye alanı sunarken, açılır kapanır tavan özelliğine sahip Bosphorus Terrace ise yıl boyunca eşsiz Boğaz manzarasına karşı düğün yapma ayrıcalığı sağlıyor.

Cumhuriyet’in ilk modern düğünlerine ev sahipliği yapan Tarihi Park Otel’in geleneksel Türk Misafirperverliği mirasını devam ettiren CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, şehrin kalbindeki lokasyonu ve zarif mekan alternatifleri ile olduğu kadar, köklü hizmet anlayışıyla da bu unutulmaz gecede fark yaratıyor. 

Balayı süitinde büyüleyici Boğaz manzarasına karşı uyanma keyfi

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da evlenen çiftler, İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde özel servis edilen kahvaltı ile, ilk sabahın keyfini ve bugüne özel hazırlanan sürprizlerle balayının tadını çıkartabiliyor. Çiftler, düğün yorgunluğunu İstanbul’un en ihtişamlı otel Spa’sı olan CVK Safira SPA’da indirim avantajları ile üzerlerinden atıyor.

Sofistike stilleri ile öne çıkan ve her biri farklı konseptte tasarlanan masaj odaları ve zengin terapi seçenekleri, yeni hayatlarının ilk gününe yenilenerek başlamak isteyen çiftleri şımartıyor.

Şehrin en ihtişamlı spa’sında gelin hamamı ve kına ritüelleri

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da evlenecek gelin adayları, İstanbul’un en büyük otel spa’sı olan CVK Safira Spa’nın Türk Hamamı’nda “Gelin Hamamı” düzenleyebiliyor. Hamamın ve kına eğlencesinin konfor ve lüks ile harmanlandığı CVK Safira Spa’da gelin adayları, arkadaşları ile birlikte “Gelin Hamamı” paketi ile düğün öncesi yorgunluk atıp enerji depoluyor. Lale motifleri ile bezenmiş Türk Hamamı, şıklığı ve tasarımı ile de konuklarını hayran bırakıyor.

20 kişiye kadar gerçekleştirilebilen “Gelin Hamamı”, geline özel kese-köpük ve Bali masajlarının ardından başlıyor ve üç saat süren organizasyonda sayısız ikram ve keyifli müzikler eşliğinde renkli bir kına seramonisi gelinleri ve misafirlerini bekliyor. Zeytinyağlılar, mezeler ve tatlılar başta olmak üzere geleneksel Türk lezzetlerinden oluşan zengin ikram menüsü, geline özel kaftan ve tüm konuklar için hazırlanan aksesuarları ve keyifli müzikleriyle CVK Safira Spa’nın “Gelin Hamamı” unutulmaz bir gün vaad ediyor.

 

Yorumlar