Corendon'un Amsterdam'daki otellerini Mariott işletecek

Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Atılay Uslu, Corendon grubu olarak Amsterdam'daki oteller için dünyaca ünlü otel zinciriyle işbirliğine gittiklerini söyledi.

12/01/2023 14:30
Corendon'un Amsterdam'daki otellerini Mariott işletecek

Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Atılay Uslu, Corendon grubu olarak Amsterdam'daki oteller için Mariott otel grubu ile işbirliğine gittiklerini söyledi.

Atılay Uslu, Mariott ile Frenchise anlaşması yaptıklarını belirterek, ''Amsterdam'da bulunan 5 otelimiz için Marriott otel grubu ile Frenchise anlaşması yaptık. Otellerimizi Marriott otellerine göre yeniden dizayn ediyoruz. Bu anlaşma ile daha güçlü hale geldik. Ancak otellerimizde Corendon adı kullanılmaya devam edecek. İşletme bizim tarafımızdan yapılacak'' dedi.

Otellerde Corendon adı kullanılmaya devam edecek

Atılay Uslu, Asmterdam'daki 5 otelin Mariot'un farklı markaları adı ile hizmet vereceğine dikkat çekerek, şunları söyledi:

''Amsterdam şehir merkezinde bulunan butik otelimiz College otelimiz Autograph Collection The College Hotel oldu. Village apart otelimiz ise Recidence Inn Village Apart Otel adıyla işletilecek. Corendon City otel ise Tribute Portfolio Corendon City Otel, Village Urban otel ise Fairfield Inn Village Urban otel, Corendon Village otel ise Tribute Portfolio Corendon Village otel olarak işletilecek.'' 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.