Bentour, Antalya ofisine personel alımı yapıyor

Almanya, İsviçre ve Avusturya'da Türkiye uzmanı olarak faaliyet gösteren Bentour, Antalya ofisine personel alımı yapıyor.

18/03/2024 12:05
Bentour, Antalya ofisine personel alımı yapıyor

 Antalya'da kendi DMC'sini (Destinasyon Yönetim Şirketi) kuran Avrupa merkezli Türk tur operatörü Bentour, iki departmanda görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Şirket; Almanca ve Flemenkçe bilen rehber ve Fransızca bilen satış personeli alımı yapıyor. Satış personeli başvuruları Türkiye genelinden yapılabiliyor.

Bentour; çalışam arkadaşı adaylarına çok yönlü çalışma, dinamik ve samimi bir çalışma ortamı, cazip bir maaş ve modern bir işyeri olanakları sunuyor.

Buna karşın şirket birlikte çalışacağı kişilerden ana dil düzeyinde Almanca ve/veya İngilizce bilme, MS Office programlarına hakimiyet, güçlü iletişim ve insan ilişkileri, yüksek sorun çözme becerisi, takım çalışmasına yatkınlık ve iş disiplini, titiz/dikkatli/sistemli çalışma şartlarını arıyor

İlgililer, aşağıdaki telefon numarasından veya e-mail adresinden başvuruda bulunabilecek. Telefon : 0 242 2120254 - E-mail: [email protected]


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.