90’lı yılların efsanesi The English Pub geri döndü

Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul bünyesindeki Türkiye’nin tek orijinal İngiliz Pub'ı  'The English Pub', özel bir etkinlikle kapılarını yeniden açtı.

31/03/2022 13:50
90’lı yılların efsanesi The English Pub geri döndü

90’lı yılların sembolik mekanlarından The English Pub, Tarihi Yarımada’daki en konforlu ve görkemli konaklama deneyimlerinden birini sunan Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul farkıyla misafirlerine nostalji deneyimi yaşatıyor. Özel bir etkinlikle kapılarını açan The English Pub, misafirlerini 90’lı yıllara yeniden götürdü.

Eşsiz şarkıların ve özel sürprizlerin yer aldığı etkinlikte, Elvis Presley şovu yapıldı.  Türkiye’de Elvis Presley’i canlandıran tek kişi Arif Kavaklı, giydiği Elvis kıyafeti Porthole ile seyircilere unutulmaz bir şov yaptı. Arif Kavaklı, Elvis Presley’nin terzisi  tarafından dikilmiş kıyafetin orijinalinin birebir aynısıyla sahneye çıkarak geçmişin rock’n roll fırtınasını yeniden yaşattı.

Eski güzel günlerin sembolü

Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul Genel Müdürü Menderes Karaküçük, The English Pub’ın yeniden açılmasıyla ilgili olarak, şçyle konuştu: “Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul ve The English Pub, Türk turizm piyasasında birer efsane olarak yerini almış, eski güzel günlerin sembolü noktalardır.

Uzun süreden sonra, Radisson Hotel President Beyazıt İstanbul ve The English Pub’ı eski güzel günlere döndürmenin heyecanını yaşamaktayız. Bu doğrultuda turizmci dostlarımızla bir araya gelerek yeni sezona yüksek bir moralle ve daha enerjik girmeyi amaçladık.’’

The English Pub, samimi atmosferi ve dekorasyonuyla misafirlerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlarken, usta ellerden çıkan lezzetli tabakları ve geniş içecek seçenekleriyle de günün yorgunluğunu ve stresini kolaylıkla atma imkanı sunuyor.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.