4 yıldızlı otelden, 5 yıldızlı hizmet

Batman’ın 4 yıldızlı marka oteli olan Real Konak Hotel, misafirlerine 5 yıldızlı hizmet sunuyor.

25/04/2023 21:28
4 yıldızlı otelden, 5 yıldızlı hizmet

5 yıldızlı otellerin verdiği bir çok hizmeti misafirlerine sunan Real Konak Hotel; Batman'ın, bölgenin ve Türkiye’nin en başarılı otelleri arasında yer alıyor. Sahip olduğu çevre dostu yapısı, tarihi ve bölge kültürünü yansıtan mimarisiyle uyumlu otel, şehir otelciliğin örnek yapılarından biri olarak öne çıkıyor.

"En büyük amacımız, hizmet kalitesiyle Batman’a, kent turizmine ve insanına değer katmaktır" diyen Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, “Hedefimiz, petrol kentine hizmet kalitemizle değer katmak, turizme hizmet etmek. Hedefleri büyütüp yenilikçi olmaK son derece önemli. Oteller sadece mekân değil, asıl olarak hizmet suulan yerlerdir. Bu nedenle profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle 5 yıldızlı hizmet veriyoruz.

Odalarımız, konforlu ve rahat bir uyku için özel olarak tasarlandı. Konukların ihtiyacına göre farklı renklerde oluşturuldu. Özel olarak hazırlanmış yataklarımızla güne rahat ve konforlu bir şekilde uyanıyorsunuz. Hizmetlerimizden faydalandığınızda göreceksiniz ki;  farkındalıklarımızla, hizmet kalitemizle ve beklenenden çok daha fazla özelliklerimizle biz bir otelden daha fazlasıyız” diye konuştu.

“QR KOD UYGULAMASI İLE MİSAFİR MEMNUNİYETİMİZ ARTTI”

Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, “Misafirlerinin dijital olarak sunulan hizmetlere ilgisi arttı. Restoranımız ve odalarımıza QR kodlar yerleştirdik. Bu kodlar sayesinde misafirlerimizin menülere ve diğer uygulamalara hızlıca ulaşım sağlıyor.

Misafirlerimiz neredeyse tüm taleplerini artık mobil uygulamalar aracılığıyla iletmeyi tercih ediyor. Bu nedenle, turizm sektöründe dijital dönüşümü zorunlu hale geldi. Günlük yüzlerce misafirimiz, güvenli ve tercih edilen konforlu bir konaklama imkânı sunduğumuz için, oteldeki hizmetlerimize büyük ilgi gösteriyor” dedi.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.