Yalıkavak Marina Hotel kapılarını açıyor

Yalıkavak Marina, Sunset Hospitality Group ile güç birliği yaparak Türkiye’nin Rivierası Bodrum’a değer katacak, “Yalıkavak Marina Hotel”i bu yaz hizmete açıyor.

18/04/2023 12:05
Yalıkavak Marina Hotel kapılarını açıyor

Yalıkavak Marina, dünyanın önde gelen turizm yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group (SHG), ortaklığı ile yeni bir otel yatırımı yapacaklarını duyurdu. Yalıkavak Marina’da açılacak olan Yalıkavak Marina Hotel, büyüleyici plajı ve eşsiz bahçesiyle konuklarını muhteşem bir deneyime davet ederken süper yatların süslediği ışıltılı Yalıkavak’ta unutulmaz anlar vadediyor. 

Yalıkavak Marina Hotel Bodrum, SHG’nin otel ve resortlardan oluşan seçkin koleksiyonu The Social Living Collection’ın de bir parçası olacak. Otel, konuklarına özel plajı, eşsiz bahçesi, sonsuzluk havuzu ve dört dubleks suitin yanı sıra Bodrum'un en lüks suiti olacak benzersiz Yalıkavak Suiti ile dünya standartlarında bir hizmet anlayışı sunacak.

"Küresel çapta bir yatırıma imza atmaktan dolayı heyecan duyuyoruz"

Yalıkavak Marina, Marina Direktörü Deniz Akaltan; Denizhaber'de yer ala haberde, "Sunset Hospitality Group ile birlikte küresel çapta bir yatırıma imza atmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.

Türkiye yatçılık sektörünün marka elçisi Yalıkavak Marina'nın lüks, dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan yönü ile SHG'nin yaşam tarzı otelcilik uzmanlığını bir araya getirerek, otel, alışveriş, eğlence ve gastronomi alanında da dünya çapında bir destinasyon olma hedefimiz yolunda hızla ilerliyoruz’’ dedi. 

"Gelecekte Türkiye’deki diğer fırsatlara da açığız"

Sunset Hospitality Group’un CEO'su Antonio Gonzalez de konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yalıkavak Marina ile yeni ortaklığımız, METT Bodrum'un büyük başarısının ardından, Sunset Hospitality Group'u Türkiye turizm ve otelcilik pazarında daha da güçlendirecek” diye konuştu.

Gelecekte Türkiye’deki diğer fırsatlara da açık olduklarını ileten Gonzalez, “Bu girişimle, benzersiz bir lüks yaşam tarzı sunan Bodrum'un dünyada da daha da fazla tanınmasını hedefliyor, Türkiye pazarındaki ayak izimizi daha da geliştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.