VII. Uluslararası Gastronomi Turizmi Araştırmaları Kongresi Kastamonu'da gerçekleşecek

VII. Uluslararası Gastronomi Turizmi Araştırmaları Kongresi, 28-30 Eylül 2023 tarihlerinde Kastamonu’da düzenlenecek.

22/03/2023 22:35
VII. Uluslararası Gastronomi Turizmi Araştırmaları Kongresi Kastamonu'da gerçekleşecek

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

Değerli Araştırmacılar,

Sizleri 28-30 Eylül 2023 tarihlerinde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi ve Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde, Kastamonu’da düzenlenecek olan VII. Uluslararası Gastronomi Turizmi Araştırmaları Kongresi’ne davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Uluslararası Gastronomi Turizmi Araştırmaları Kongresi'nin temel amacı gastronomi turizmi unsurlarının geliştirilmesi ve mevcut potansiyelin etkili yönetilmesi için izlenecek stratejilere ve uygulanacak politikalara destek olarak alan yazına farklı bakış açıları kazandırmaktır.

Bu kapsamda kongrenin ana teması “Responsible Gastronomy” şeklinde belirlenmiştir. Tam metin bildirilerin basımının sağlanacağı kongremizin dili Türkçe ve İngilizcedir. Kongreye farklı ülkelerden katılımcılar ve davetli konuşmacılar katılacaktır.

Siz değerli araştırmacıları Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi ve Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan kongremizde görmekten mutluluk ve onur duyacağız. 28-30 Eylül tarihlerinde Kastamonu’da görüşmek dileğiyle.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.