Ünlü otel grubu el değiştirdi

Didim'de faaliyet gösteren The Roxy Luxury Otelleri Grubu, yaptığı yazılı açıklamada, otelin hisse devri işleminin yapıldığı, kısa sürede personel ile otelin mal ve hizmet aldığı esnaflara detaylı bilgi verileceği kaydedildi.

11/09/2019 16:03
Ünlü otel grubu el değiştirdi

Didim’de faaliyet gösteren The Roxy Luxury Otelleri Grubu'nda hisse devri yapıldı. Konuyla ilgili olarak otelin yeni ortakları yaptıkları bilgilendirme açıklamasında, “9 Eylül 2019 tarihi itibarı ile yeni ortaklarına hisse devri yapılmıştır. Süreç içerisinde devredilen otellerin durumu, personellerin maaş ve özlük hakları, otelin mal ve hizmet aldığı esnaflarla ilgili olarak tüm çalışmalar, devir işlemlerinin hukuki olarak tamamlanmasının ardından detaylı olarak basına ve kamuoyuna bilgi verilecektir. Süreç içerisinde kamuoyunda yaratılmak istenilen olumsuz haber ve davranışlara itibar edilmemesini rica ederiz.

Mağdur olan personelimizin ve esnafımızın tüm ödemeleri kısa sürede gerçekleştirilecektir. Şirketimizin yeni misyon ve anlayışımızla otellerimiz faaliyetlerine devam edecektir. Basına ve kamuoyuna duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar