Ünlü otel grubu çalışanlarına ödediği asgari ücreti yükseltti

Bünyesinde Royal Diwa Tekirova Resort, Euphoria Palm Beach Resort, Royal Teos Thermal Resort Clinic and SPA otellerini bulunduran Prince Group, çalışanlarımızın kendilerini daha güvende hissetmeleri ve turizm sezonuna olabildiği kadar motive girmeleri için 2023 yılı taban asgari ücretini 12.500 TL olarak belirlediğin açıkladı.

21/03/2023 11:33
Ünlü otel grubu çalışanlarına ödediği asgari ücreti yükseltti

Prince Group İnsan Kaynakları Koordinatörü Emre Topal tarafından yapılan açıklamada, şöyle denildi:

“Bir insana değer vermek, özen göstermek ve O’na kıymetli olduğunu hissettirmek bir kurum kültürüdür.

Bize göre beş yıldızlı tesislerimizin dört yıldızını çalışanlarımız oluşturmaktadır. Sezon boyunca kendi hayatları kadar değer verdikleri bir iş hayatları vardır. Misafirlerimize, tatillerinin ilk gününden son güne kadar iyi bir hizmet anlayışı sunmak için bütün özverileri ile çalışmaktadırlar.

Prince Group olarak “insana değer” politikası ile yola çıktığımız sezonda, ülkemizin içinde bulunduğu konjonktür düşünüldüğünde, çalışanlarımızın refah seviyesini koruma ve sosyal hayat koşullarını iyileştirmek birinci hedefimiz olmuştur.

Günümüzde yaşam ekonomisinin zorlaşması, üzerine kuzeyimizde yaşanan çatışma ve ülkemizde yaşadığımız deprem ve sel felaketleri sonrasında başta Antalya olmak üzere özellikle sahil kentlerine olan ilgi ile göçün artması şehrimizde yaşan tüm insanların hayat şartlarını zorlar hale gelmiştir. 

Hem bu nedenlerle hem de “İnsana Değer“ politikamız doğrultusunda Prince Şirketler Grubu şirketleri ROYAL DİWA TEKİROVA RESORT, EUPHORIA PALM BEACH RESORT, ROYAL TEOS THERMAL RESORT CLINIC AND SPA otellerimiz olarak çalışanlarımızın kendilerini daha güvende hissetmeleri ve turizm sezonuna olabildiği kadar motive girmeleri için 2023 yılı taban asgari ücretini 12.500 TL olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Değerli çalışanlarımız için almış olduğumuz bu kararın hayırlı olmasını umuyoruz ve şimdiden tüm paydaşlarımız için sağlıklı, başarılı ve keyifli bir sezon diliyoruz.

Bu vesile ile deprem ve sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.