United Airlines 3 günde bir uçak alıyor

Amerika’nın dünyaca ünlü havayolu United Airlines, Ankara ve İstanbul’da kendilerini destekleyen seyahat acentelerin temsilcilerine toplantılar düzenledi. Kahvaltılı toplantılara şirketlerin TMC'leri ve OTA'ları katıldı.

02/11/2022 14:00
United Airlines 3 günde bir uçak alıyor

United Airlines Bölge Müdürü Pascale Bernard, bu nedenle Türkiye’ye geldi. Bernard, İstanbul ve Ankara’daki toplantılarda United Airlines ile ilgili son gelişmeleri, yeni uçak siparişlerini, son destinasyon duyurularını United App'i, GSA’in, Airep Havacılık ve Turizm AŞ. Genel Müdürü Ferzan Ünlüsoy ve satış temsilcisi Funda Somyürek ile birlikte yaptı.

Bölge Müdürü, toplantıda United'ın yaklaşık 500 yeni uçak sipariş ettiği, bu uçakların da teslimatının 5 yılda tamamlanacağını belirtti.

“2023'ten itibaren her üç günde bir, yeni bir uçağı filomuza katmayı planlandık” diye sözlerine başlayan Pascale Bernard “Yeni uçaklar ile birlikte havayolumuzda yeni hatlar açılıyor. Aynı zamanda da karbon emisyonlarını yüzde 20 oranında azaltmasına olanak sağlanıyor. 2050 yılına kadar karbon salınımının nötr olmasın hedefledik. Bu arada, yolcularımıza yeni teknoloji yeni bir hizmet sunmaya başlıyoruz. Bunlar canlı temsilci (Agent on Demand), Travel Ready Center, Connection Saver gibi birçok avantajdan yararlanmak gibi hizmetler. Bu nedenle yolcularımızdan United uygulamasını indirmeleri tavsiye ediyoruz” derken, United’ın, Star Alliance ortağı Türk Hava Yolları ve AJV ortağı Lufthansa Group ile Avrupa üzerinden Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlantılar sunduğunu hatırlattı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.