Uluslararası Conciergeler Birliği’nden depremzedelere anlamlı yardım

1952 yılından bu yana her yıl dünyanın farklı bir şehrinde düzenlenen ve uluslararası üye olan tüm Concierge görevlilerini bir araya getiren Uluslararası Concierge’ler Birliği Enternasyonel Kongresi, bu sene ilk kez 11-15 Mart tarihleri arasında Türkiye’de CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da düzenlendi.

16/03/2023 12:10
Uluslararası Conciergeler Birliği’nden depremzedelere anlamlı yardım

CVK Park Bosphorus Hotel’de 67’ncisi gerçekleşen kongreye, Les Clefs d'Or International (www.lesclefsdor.org)’ın Türkiye’deki tek resmi temsilcisi olan Les Clefs d'Or Turkey (Altın Anahtar Otel Danışma Görevlileri (Concierge) Derneği) ev sahipliği yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) tarafından da desteklenen ve dünyanın dört bir yanından yaklaşık 500 otel danışma görevlisinin katılım gösterdiği etkinlikte depremzede vatandaşlar da unutulmadı.

80 ülke, 530 şehirden yaklaşık 4 bin üyesi olan derneğin kongre toplantısına gelen katılımcılar, 6 Şubat’ta yaşanan merkez üstü Kahramanmaraş olan depremi unutmayarak çocuklar için kolilerce oyuncak ve kıyafet getirdi.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un katkılarıyla gerçekleşen kongrede; Darüşşafaka Cemiyeti stant açarak satışa sunduğu ürünlerin gelirini, Hindistan conciergeleri ise özel Hint gömleklerinin satışını gerçekleştirerek elde ettikleri gelirleri depremzedelere bağışladı. Kongrede toplanan oyuncak ve kıyafetler CVK Park Bosphorus Hotel tarafından Sevgi Merkezi’ne gönderilmek üzere yola çıktı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.