UKTAŞ'ın Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya oldu

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın işletmecisi UKTAŞ’ın Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurul'da TÜRSAB'ı temsil eden Firuz Bağlıkaya, şirketin yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

11/05/2018 20:14
UKTAŞ'ın Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya oldu

Türkiye'de kongre turizminin mihenk taşı olarak kabul edilen Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın işletmecisi olan UKTAŞ'ın (Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Tesisleri İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi) Olağan Genel Kurulu 10 Mayıs'ta yapıldı.

Genel Kurul'da TÜRSAB'ı temsil eden Başkan Firuz Bağlıkaya, UKTAŞ Yönetim Kurulu Başkanlığına, DÖSİMM Genel Müdürü Murat Usta ise, yönetim kurulu başkan yardımcılığına seçildi.

Genel Kurul sonrası devir teslim töreninde konuşan TÜRSAB Başkanı FiruzB ağlıkaya, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın anlam ve öneminin farkında olduklarını belirterek, "Lütfi Kırdar’da seyahat acentalarımızla kucaklaşan bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Bundan sonra Lütfi Kırdar’ın kapıları tüm seyahat acentalarımıza sonuna kadar açık olacak" dedi.

Yorumlar