TÜROB'tan Erhan Çakay için başsağlığı mesajı

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), dün vefat eden sevilen turizmci Erhan Çakay için başsağlığı mesajı yayınladı.

04/09/2023 12:01
TÜROB'tan Erhan Çakay için başsağlığı mesajı

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Yönetim Kurulu adına Başkan Müberra Eresin tarafından yayınlanan mesaj şöyle:

"Türk turizminin sevilen ve öncü isimlerinden, vefalı dostumuz, TÜROB önceki dönem Yönetim Kurulu Üyelerinden (21.03.1996-28.02.2008) ve Genel Sekreteri (29.02.2000-28.02.2008), İstanbul Akgün Otel Genel Müdürü İbrahim Nedim Erhan Çakay’ın henüz hayatının baharında vefat ettiğini derin üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhumun cenazesi 4 Eylül 2023 Pazartesi günü (Bugün) Zincirlikuyu Camii’nden İkindi Namazını müteakip kaldırılarak, Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir.

Merhum İbrahim Nedim Erhan Çakay vizyonu ile sadece faaliyet gösterdiği işletmelere değil, tüm turizm sektörüne de ilham kaynağı olmuştur. Hayırsever ve mütevazı kişiliği ile tüm camiamızın içten sevgi ve saygısını kazanan merhum İbrahim Nedim Erhan Çakay’ın sektörümüzde sivil toplum kuruluşlarının güçlenmesi yönünde yılmadan sürdürdüğü çalışmalar ve sektörün kalifiye çalışanlara kavuşturulması için eğitim görevlisi olarak üniversitelerde hayata geçirdiği projeler sonucunda istihdama, ülke turizmine, ekonomisine ve Birliğimiz TÜROB’a katkıları daima minnetle hatırlanacak ve hayırla yad edilecektir.

Merhum dostumuz İbrahim Nedim Erhan Çakay’a Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere İstanbul Akgün Hotel çalışanları, dostları, akrabaları ile camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz."

 

 

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.