Türkiye'nin en büyük turizm yatırımlarından.... Arap yatırımcıların Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort ilgisi

Akdeniz ve Ege bölgesinde deniz, İstanbul'da kültür, Karadeniz'de yayla ve Uludağ gibi bölgelerde kış turizmini keşfeden Araplar şimdi de Marmaris'teki yüzde 80'i Sinpaş'a ait olan Kızılbük GYO projesine yöneldi. Arap yatırımcıların gündeminde, Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort projesi var.

12/08/2022 12:44
Türkiye'nin en büyük turizm yatırımlarından.... Arap yatırımcıların  Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort ilgisi

Abu Dabi şeyhinin Kızılbük projesinin ikinci etabından tam 100 Milyon Euroluk mülk almak istediği konuşuluyor. Türkiye'nin en büyük turizm yatırımlarından birisi olan Kızılbük, bölgenin en büyük yatırım cazibe merkezi olmaya aday.

Marmaris’te yer alan Sinpaş Kızılbük Thermal Wellness Resort projesi tesettürlü otel konseti olmasından dolayı Arapların yoğun ilgisini çekiyor.

Türkiye'nin en büyük turizm yatırımlarından birisi olarak görülüyor

Daha önce de değişik Arap yatırımcılarından yatırım teklif alan yüzde 80'i Sinpaş'a ait olan Kızılbük GYO, Abu Dubai şeyhinin 100 Milyon Euru'luk satın alma teklifine sıcak baktığı söyleniyor.

Bir süredir borsadaki Kızılbük hisselerindeki düşüşler bu büyük yatırım haberlerini daha önceden alan spekülatörler tarafından kullanılarak, yatırımcıların elllerindeki kağıtların toplandığı iddia ediliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.