Turizmciler ‘Antalya Turizm Fuarı’nda buluşacak

Antalya Turizm Fuarı 26-27 Ekim 2023 tarihlerinde, Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli Turizm Fuarı olarak beşinci kez Turizm sektörünün dinamiklerini bir araya getiriyor.

21/08/2023 13:53
Turizmciler ‘Antalya Turizm Fuarı’nda buluşacak

Türk turizminin kalbi ATF23; 35 ülkeden 25 binin üzerinde turizm profesyonelini Antalya Expo Center (ANFAŞ)’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

Antalya Turizm Fuarı, sektörün birbirinden farklı pazar ve dinamiklerini güçlendirmeye, ilişkileri pekiştirmeye ve kurulacak yeni bağlantılarla kişi, kurum, kuruluş ve destinasyonların gelişimlerine destek olmaya geliyor.

Turizm sektörü seçkin markalarının 2024 planlarını oluşturmalarına zemin oluşturacak olan ATF23, Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli Turizm Fuarı olarak sektöre bir kez daha hareket ve heyecan getirecek.

B2B GÖRÜŞMELERİN MERKEZİ

Ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerini, yatırımcılarını ve start up’larını “yerinde pazarlama” ilkesiyle bir araya getirmek amacıyla 2019 yılında yola çıkan ATF; 26-27 Ekim’de, davetli 2 bin seyahat acentesi ile tam zamanlı, dolu dizgin, nefes almaksızın iki gün boyunca, bir kez daha birebir iş görüşmelerine ev sahipliği yapacak. Türkiye turizmini ilgilendiren hemen hemen bütün pazarların aynı çatı altında bulunduğu dünyadaki tek organizasyon olan Antalya Turizm Fuarı’nda, 2023 sezonunun son 2024 sezonun ise ilk düşünceleri dile getirilecek.

ATF23’de konaklama sektörü ile Avrupa, İngiltere, BDT, Balkan, Benelüx, Baltık, Ortadoğu pazarları ile İç pazarımızın en önemli operatörleri kendilerini temsil etme ve ilişkilerini geliştirme fırsatı bulacak.

ATF23’TE KİMLER BULUŞACAK

Antalya Turizm Fuarı; Türkiye ile birlikte tüm dünya pazarlarına misafir üreten 35 ülkeden davetli seyahat acenteleri, Türkiye kaynak pazarlarının en etkin tur operatörleri, hizmet kalitesiyle dünya markası olmuş konaklama tesisleri ve turizm sektörüne teknoloji, hizmet, bilgi, kabiliyet üreten firmalarını aynı çatı altına toplayacak.

SAĞLIK VE SPOR TURİZMİNE DESTEK

Bu sene beşinci kez kapılarını açacak olan Antalya Turizm Fuarı'nda Ticaret Bakanlığı tarafından Sağlık ve Spor Turizmi için “Desteklenen Yurt İçi Etkinlikler” listesine alındı. ATF23’e yüzde 60 bakanlık desteği ile katılacak sağlık ve spor turizmi firmaları da bu yıl ayrıcalıklı olarak fuardaki yerlerini alacak.

 ATF WORKSHOPS

Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli Turizm Fuarı olarak ATF23; ATF-HEALTH, ATF-TECH, ATF- AIRLINES, ATF -MARKETS, ATF-HOTELS, ATF-MARKETING ve ATF-SALES başlıklı oturumlar ile 'turizmi buluşturacak '. Konuların uzmanları ve öncü markaları projeksiyonları ile dünü, bugünü ve geleceği profesyonel pencerelerinden sektörle paylaşarak Antalya Turizm Fuarı 2023’den, 2024’e ışık tutacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.