Turizm Aktüel yeni sayısıyla ATM Dubai Turizm Fuarı'nda

Orta Doğu seyahat endüstrisinin en önemli buluşma noktası olan Arabian Travel Market (ATM) bugün kapılarını açıyor. Bu yıl 28’incisi düzenlenen fuarda, Turizm Aktüel Dergisi de İngilizce olarak hazırlanan özel sayısıyla yer alıyor.

09/05/2022 08:22
Turizm Aktüel yeni sayısıyla ATM Dubai Turizm Fuarı'nda

Pandemi nedeniyle ara verilen turizm fuarları, yüz yüze olarak tekrar gerçekleştirilmeye başlandı. Orta Doğu seyahat endüstrisini buluşturan ATM Dubai de, Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde bugün kapılarını açtı. 12’Mart’ta sona erecek olan fuarda İngilizce özel sayısıyla yer alan Turizm Aktüel de, Türk turizmini Dubai’de temsil ediyor.

Dopdolu içeriğiyle, okurları ve sektör paydaşlarıyla yeniden buluşan Turizm Aktüel’in yeni sayısında yine sektörden en yeni haberler, haber röportajlar ve dosya konuları yer alıyor.

Dünyanın dört bir yanından etkili alıcılara ve ziyaretçilerine binlerce ürün ve destinasyon teklifini sunan ATM Dubai 2022, pandemi sonrası turizm sektörünün ilk büyük buluşması olma özelliğini de taşıyor.

Seyahatteki en son trendleri belirlemek için bir araya gelecek olan binlerce turizm profesyoneli, turizmin çizeceği yeni rotanın da ipuçlarını verecek. Fuarda ayrıca, bir dizi konferans, söyleşi ve panel de gerçekleştirilecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.