Turist avcısı taksiciye ceza

Bakırköy'de turistleri almak için, araçta bulunan yolcuları indiren taksici gözaltına alındı. Yolcuların inmemesi üzerine 'Alın taksiyi gidin' diye bağıran taksiciye 4 Bin 64 Lira ceza yazılırken aracı da 10 gün trafikten men edildi.

26/11/2023 23:35
Turist avcısı taksiciye ceza

Yeşilköy Mahallesi Halkalı Caddesi'nde bulunan bir alışveriş merkezinin önünde meydana gelen olayda taksiye binen yolcuları indirerek turistleri almak isteyen taksici ile yolcu vatandaşlar arasındaki tartışma bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

İddiaya göre, taksici aldığı 3 yolcunun gideceği yeri beğenmedi. Artı Gerçek'te yer alan habere göre, cadde üzerinde turist yolcuları gören taksici araçta bulunan yolcuları indirmek istedi. Kadınların kabul etmemesi üzerine ise 'Alın taksiyi gidin' diyerek tepki gösterdi. Görüntülerde bir süre taksici ile tartışan kadınlar araçtan indi. Turistleri alan taksici ise yoluna devam etti.

TAKSİCİYE 4 BİN 64 LİRA CEZA

Görüntülerin medyaya yansımasının ardından Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. M.E. olduğu belirlenen taksi şoförü gözaltına alındı. M.E.'nin çalışma ruhsatının kapalı olduğu belirlenirken, 4 Bin 64 Lira ceza yazıldı. M.E.'nin kullandığı taksi de 10 gün trafikten men edildi. (DHA)


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.