TÜRÇEV’den Kilit Hospitality Group'a iki ödül birden

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı, 30. yılını çevre ile ilgili çalışmalara katkı sunan kurum ve kişilere teşekkür plaketleri vererek kutladı. Kilit Hospitality Group, çevre eğitimi ve bilinçlendirme alanındaki çalışmalarından dolayı iki önemli ödüle layık görüldü.

19/03/2024 22:56
TÜRÇEV’den Kilit Hospitality Group'a iki ödül birden

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV), 30. yılını çevre ile ilgili çalışmalara katkı sunan kurum ve kişilerle birlikte kutladı. Bu özel etkinlik kapsamında çevre bilincinin geliştirilmesine yaptıkları önemli katkılar nedeniyle çeşitli kurum ve kişilere ödüller verildi.

Kilit Hospitality Group (KHG), çevre eğitimi ve bilinçlendirme alanındaki çalışmalarından dolayı iki önemli ödüle layık görüldü. ‘En İyi Çevre Eğitim ve Bilinçlendirme Etkinlikleri Ödülü’, Otel – Turizm Birliği kategorisinde Mavi Bayrak programı çerçevesinde Crystal Hotels’e altıncı kez verildi. Ayrıca, Yeşil Anahtar programı kapsamında Türkiye’deki tüm otellerin Yeşil Anahtar alması konusundaki katkıları nedeniyle KHG, ödüle layık görüldü.

Ödülleri tüm grup adına KHG Teknik İşler Direktörü İlhan Ulusoy aldı. Ödülü alırken yaptığı konuşmada Ulusoy, “Bu ödül, çevre dostu uygulamalarımıza ve sürdürülebilir turizm çabalarımıza olan desteğimizin bir ifadesidir. Çevre dostu uygulamalarımızı sürdürerek, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakma kararlılığımızı sürdüreceğiz.” ifadelerinde bulundu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.