Tur operatörleri THY'den blok koltuk almaya başladı

Son zamanlarda Rusya ile Türkiye’deki tur operatörlerinin, Türk Hava Yolları uçuşlarından blok koltuklar aldığı ve Türkiye’ye turist göndermeye hazırlandıkları konusunda bilgiler gündeme geliyor.

30/03/2022 22:25
Tur operatörleri THY'den blok koltuk almaya başladı

Havayoluyla konuşan bazı üst düzey yöneticisine göre, bu programların beklentileri genel siyasi durumun nasıl geliştiğine bağlı. Tur operatörlerinin eşit paylarda blok satın almaları gündemde.

Açıklanan planlara göre tüm uçuşların 10 gün mü yoksa iki hafta sonra mı gerçekleşeceği belli değil. Durum, Ruslar için yurtdışı tatil olasılığının netleşip netleşmediğinde belirginleşecek (TourDom)

Coral'ın blok uçuş turları var

Coral Travel web sitesinde 30 Nisan 2022’den itibaren Türk Hava Yolları’nın Antalya’ya uçuşlarıyla blok uçuş turları zaten var. Pegas Touristik web sitesinde de Nisan ayı sonundan itibaren Türk Hava Yolları’nın blok koltuklu uçuşlarında Antalya’ya tur paketleri bulunuyor.

Anex Tour web sitesinde, Türk Hava Yolları’nın Antalya’ya uçuşları henüz (30 Mart gün ortasında) aranmıyor, tur operatörü havayolu ile görüşme sürecinde.

Fun & Sun tur operatörünün Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi ile de pazarlık yaptığına dair henüz doğrulanmış bir bilgi yok. (RATA)

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.