Tur operatörleri İstanbul’da buluştu

Dünyanın seçkin tur operatörleri İstanbul Ortaköy’de bulunan Oligark’ta bir araya geldiler.

23/10/2020 13:35
Tur operatörleri İstanbul’da buluştu

Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Özbekistan gibi birçok ülkeden İstanbul’a gelen turizm profesyonelleri boğaza nazır Oligark İstanbul’da doyasıya eğlendiler.

İstanbul Boğazında enfes manzarasıyla Türkiye’nin en klas restoranı olan Oligark İstanbul, The Future Of Luxury etkinliği için İstanbul’a gelen 100’den fazla Tur Operatörüne ev sahipliği yaparak, İstanbul’da unutulmaz bir gece yaşattı.

Oligark İşletme Sahibi Zeynel Kılıç, böylesi bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan büyük keyif aldıklarını, İstanbul ve Türkiye’nin tanıtımında her zaman rol alarak tanıtım faaliyetlerine katkı sağlamaktan dolayı memnun olduklarını belirtti. Sosyal mesafe kuralları ve hijyen koşullarının da dikkate alındığını belirten Kılıç, misafir sağlığının önceliğine değindi.

Kuruçeşme’de 5 dönüm arazi üzerinde ve iki boğaz arasında muhteşem konumuyla Oligark İstanbul, başta dünya mutfağı, balık ve ocakbaşı olmak üzere 6 farklı temadaki restoranlarıyla misafirlerine hizmet ettiklerini belirten Kılıç, gelen misafirlerin memnuniyetle ayrılmalarından ötürü çok büyük keyif aldığını belirterek, bu tür organizasyonlara ev sahipliğine her zaman hazır olduklarını ifade etti. 

Yabancı tur operatörlerini ağırlayan Zeynel Kılıç, pandemiden etkilenen sektöre yeni bir ümit ve örnek teşkil ederek turizm camiasına bir katkıda bulunduğunu düşündüğünü belirtti.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir