TUI’de kış sezonunun favorileri arasında Türkiye de var

Almanya’da tatil tüketicisi, ekonomik herşey dahile yönelirken, TUI’de bu kış, Kanarya, Mısır ve Türkiye öne çıkıyor.

15/09/2022 13:02
TUI’de kış sezonunun favorileri arasında Türkiye de var

TUI’de bu kış, Kanarya, Mısır ve Türkiye öne çıkıyor. TUI, popüler destinasyonların sabit fiyat veya tek haneli fiyat artışları ile dikkat çektiğini açıkladı. Almanya’da tatil tüketicisi, ekonomik herşey dahile yönelirken, TUI’de bu kış, Kanarya, Mısır ve Türkiye öne çıkıyor.

TUI Almanya’da kışın Kanarya, Mısır ve Türkiye önde

Ağırlaşan yaşam koşulları altında, Almanya’da tatil tüketicisi, ekonomik herşey dahile yönelirken, TUI’de bu kış, Kanarya, Mısır ve Türkiye öne çıkıyor. TUI, popüler destinasyonların sabit fiyat veya tek haneli fiyat artışları ile dikkat çektiğini açıkladı.

Her şey dahile yönelim

Tüketicinin her şey dahi ekonomisine yöneldiğini balirten TUI Almanya, Mısır, Tunus, Türkiye veya Cape Verde gibi destinasyonların %90’dan fazlasını her şey dahil ile sunduğuna işaret etti.

Kanarya Adaları, orta mesafeli seyahat rezervasyonlarının yarısından fazlasını oluşturan en popüler kış destinasyonu olmaya devam ederken haftalık 70 uçuşla TUI Fly’ın en büyük kış destinasyonu konumunda.

Mısır, en popüler kış destinasyonları sıralamasında ikinci sırada. 400’ü aşan otel vb ürün teklifler Hurghada, Marsa Alam’da odaklandı.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.