TravelShop Turkey, Londra’da B2B Workshop Çalıştay’ı yapacak

TravelShop Turkey, 6-8 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek WTM London Turizm Fuarı'nda, tüm dünyadan 200’ü aşkın tur operatörünün katılımıyla, B2B Workshop etkinliği düzenleyecek.  

26/10/2023 00:43
TravelShop Turkey, Londra’da B2B Workshop Çalıştay’ı yapacak

2010 yılından itibaren Dünya genelinde birçok turizm fuarının ve turizm etkinliğinin altyapısını hazırlayıp sunarak Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan TravelShop Turkey, bu kez 200’den fazla tur operatörü ile birlikte workshop çalıştayı yapacak. 

Çalıştayıg erçekleştiren TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender, bu çalıştayın büyük önem taşıdığını belirterek, şöyle konuştu: 

"Londra’da 200’den fazla tur operatörüyle birlikte, 'Destinasyon Türkiye' tanıtımı yapacağız. Bizim hedefimiz, Türkiye’yi yurtdışındaki önemli turizm platformlarında en iyi ve en başarılı şekilde tanıtmak. Bunun için WTM Londra gibi dünyanın en önemli turizm fuarlarından birinde, binlerce kilometre uzaktan gelerek katılım sağlayacak dünyanın en iyi tur operatörlerine, 7 Kasım 2023 tarihinde St James Court A Taj London Hotel’de ülkemizi en iyi şekilde tanıtacağız.

Her zaman bir arada göremeyeceğimiz prestijli tur operatörlerinin WTM Londra Turizm Fuarı'na gelmesinin avantajını kullanarak, onları Türkiye destinasyon tanıtımı için ülkemizdeki turizm paydaşlarımızla bir araya getirmeyi ve böylece ülkemize daha çok katma değer sağlamayı hedefliyoruz.

Etkinliğimize tüm turizm paydaşlarımız davetlidir. [email protected] email adresinden tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Etkinlik programızı ise resmi websitemiz https://wsts1.workshoptravelshop.com/events/B2B-WorkShop-London-Summary  adresinden ulaşabilirsiniz.

Londra’ya gelen tüm meslektaşlarımızı etkinliğimize bekliyoruz.’’

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.